INFESTED BLOOD ''Interplanar Decimation'' (09.05.2010)


Gormageddon / Stygian Crypt Productions - 2009 - Brezilya

INFESTED BLOOD 1999 yılında Brezilya'da kurulmuş bir grup ve onuncu yılında üçüncü albümünü piyasaya sürmüş. Dinlemek her babayiğidin harcı olmasa gerek, sadece bu hızı kaldırabilen kafaların hoşuna gidebilecek bir grup.

Ultra hızlı, ekstrem, yeni akım brutal death metal gruplarından biri INFESTED BLOOD. İnsanlık dışı guttural vokalleri, şiddeti hissettiren davulunun hızını takip eden riffleri var. Zamanında Extreminal Radio'da Enmity çaldığımda radyo yayınının takıldığını zannetmişti insanlar, o dönemin Extreminal takipçileri hatırlar. INFESTED BLOOD da en az Enmity kadar hızlı bir grup ama davulları ataklarla birlikte değişkenlik gösteriyor. Sahne performansında nasıl çalıyor bu adam bu davulu bilemiyorum, konser sonrasında bileğinden öpüp masaj yapmak gerekir. Müzik alabildiğine ruhsuz, şiddet dolu, melodi yada normal bir ritm bulmak mümkün değil.

Brutal death metali, ruhsuz, ultra şiddetli ve insanlık dışılığın ötesinde seven guttural manyaklarına tavsiye ediyorum albümü. Kazımasyonun önde gideni!

8.5/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions