INFESTED BLOOD ''Interplanar Decimation'' (09.05.2010)


Gormageddon / Stygian Crypt Productions - 2009 - Brezilya

INFESTED BLOOD 1999 yılında Brezilya'da kurulmuş bir grup ve onuncu yılında üçüncü albümünü piyasaya sürmüş. Dinlemek her babayiğidin harcı olmasa gerek, sadece bu hızı kaldırabilen kafaların hoşuna gidebilecek bir grup.

Ultra hızlı, ekstrem, yeni akım brutal death metal gruplarından biri INFESTED BLOOD. İnsanlık dışı guttural vokalleri, şiddeti hissettiren davulunun hızını takip eden riffleri var. Zamanında Extreminal Radio'da Enmity çaldığımda radyo yayınının takıldığını zannetmişti insanlar, o dönemin Extreminal takipçileri hatırlar. INFESTED BLOOD da en az Enmity kadar hızlı bir grup ama davulları ataklarla birlikte değişkenlik gösteriyor. Sahne performansında nasıl çalıyor bu adam bu davulu bilemiyorum, konser sonrasında bileğinden öpüp masaj yapmak gerekir. Müzik alabildiğine ruhsuz, şiddet dolu, melodi yada normal bir ritm bulmak mümkün değil.

Brutal death metali, ruhsuz, ultra şiddetli ve insanlık dışılığın ötesinde seven guttural manyaklarına tavsiye ediyorum albümü. Kazımasyonun önde gideni!

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 493 oy)


 
FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions