GLOOMINOUS DOOM ''The Feature'' (09.05.2010)


DRP Records - 2010 - ABD

Pensilvanyalı grubun ikinci albümü elime ulaştı. 2005 yılında kurulan grubun bu iki albüm dışında birkaç demosu split ve single'ı mevcut. Deneysel tarzı ve albüm kapağı ile ilgimi çekti grup.

Albüm başlarken bu ne yahu bana punk grubu mu yolladılar yoksa dedim kendi kendime ama daha sonra işler değişti. Grubun tarzı için şirketin tanıtımında ska-thrash denmiş, yerinde bir tabir olmuş. Bol bol ska , bazen reggae etkileri ve thrash metali, hatta bazen death metal etkilerini bile bir arada duyabiliyoruz bu albümde.

Müzik adına eski kafalıların yada dar görüşlülerin, tarzlara saplanıp kalanların hoşlanmayacağı bir çalışma. Enteresan olmuş, beğendim, dinlemeye değer bence.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 461 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions