GLOOMINOUS DOOM ''The Feature'' (09.05.2010)


DRP Records - 2010 - ABD

Pensilvanyalı grubun ikinci albümü elime ulaştı. 2005 yılında kurulan grubun bu iki albüm dışında birkaç demosu split ve single'ı mevcut. Deneysel tarzı ve albüm kapağı ile ilgimi çekti grup.

Albüm başlarken bu ne yahu bana punk grubu mu yolladılar yoksa dedim kendi kendime ama daha sonra işler değişti. Grubun tarzı için şirketin tanıtımında ska-thrash denmiş, yerinde bir tabir olmuş. Bol bol ska , bazen reggae etkileri ve thrash metali, hatta bazen death metal etkilerini bile bir arada duyabiliyoruz bu albümde.

Müzik adına eski kafalıların yada dar görüşlülerin, tarzlara saplanıp kalanların hoşlanmayacağı bir çalışma. Enteresan olmuş, beğendim, dinlemeye değer bence.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 477 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions