INVERNO ''Thrashformers'' (11.05.2010)


Demo - 2009 - İtalya

"Italian Thrash Attack!" yazmışlar albüm kapağının köşesine, kaç olduğunu sayamadım, İtalya'dan gelen promo cd'lerin bir çoğu thrash metal grubu çıkıyor karşıma. Bahsettikleri gibi ciddi bir thrash metal saldırısı var sanıyorum ki :)

Inverno 2008 yılında kurulmuş genç bir grup. İlk ürünü olan "Thrashformers" isimli demo, sanıyorum ki Eylül 2009'da piyasaya çıkmış. Hala dumanı üzerinde sayılır.

Thrashformers'ın demo için oldukça iyi bir kaydı var, hatta thrash metal için oldukça yeterli bir sound. Grubun tarzı için konuşmak gerekirse 80li yılların thrash/heavy metal gruplarına benzetilebilir. Kişisel olarak thrash metalden beklentilerimi tam anlamı ile karşılamıyor, biraz daha hız istiyorum. Grup müzikal açıdan orta seviyede denebilir fakat şimdilik yaptıkları işte başarılılar.

Yeni bir grup için ve ilk ürün için fena bir çalışma değil, grubun bir sonraki ürününü biraz daha hızlı, daha da sert ve yıkıcı olarak görmeyi ümit ediyorum.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 442 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions