INVERNO ''Thrashformers'' (11.05.2010)


Demo - 2009 - İtalya

"Italian Thrash Attack!" yazmışlar albüm kapağının köşesine, kaç olduğunu sayamadım, İtalya'dan gelen promo cd'lerin bir çoğu thrash metal grubu çıkıyor karşıma. Bahsettikleri gibi ciddi bir thrash metal saldırısı var sanıyorum ki :)

Inverno 2008 yılında kurulmuş genç bir grup. İlk ürünü olan "Thrashformers" isimli demo, sanıyorum ki Eylül 2009'da piyasaya çıkmış. Hala dumanı üzerinde sayılır.

Thrashformers'ın demo için oldukça iyi bir kaydı var, hatta thrash metal için oldukça yeterli bir sound. Grubun tarzı için konuşmak gerekirse 80li yılların thrash/heavy metal gruplarına benzetilebilir. Kişisel olarak thrash metalden beklentilerimi tam anlamı ile karşılamıyor, biraz daha hız istiyorum. Grup müzikal açıdan orta seviyede denebilir fakat şimdilik yaptıkları işte başarılılar.

Yeni bir grup için ve ilk ürün için fena bir çalışma değil, grubun bir sonraki ürününü biraz daha hızlı, daha da sert ve yıkıcı olarak görmeyi ümit ediyorum.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 427 oy)


 




IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions