FUNEREAL MOON ''Rites Of Black Putrefaction'' (14.05.2010)


The Art Records/Goat Scrotum Records - 2010 - Meksika

Meksika'dan oldukça underground ve karanlık bir isim FUNEREAL MOON, 1994 yılından beri sessiz ve derinden varlığını sürdürüyor. Bu güne kadar 3 demo, 3 E.P., 4 Best Of Compilation, 1 live albüm, ve 5 tam süreli albüme imzasını atmış. ''Rites Of Black Putrefaction'' grubun 5. tam süreli albümü.

Funereal Moon kült, eski usül bir black metal grubu. Hızlı riffleri olan, boğuk, kirli gitar tonlarına sahip bir albüm olmuş. Ekolu, karanlık, şeytani bir vokal kullanılmış ve enstrumanlara göre ses seviyesi biraz fazla. Satanik, karanlık atmosfer, ambient kısımlarla desteklenmiş. Albümün kayıt kalitesini tarzı açısından eleştirmeyeceğim ama gitar tonu anlaşılırlığa biraz daha müsade etseydi, albümde bahsedecek bir şeyler daha bulabilirdim, çok fazla gürültülü.

300 adet sınırlı sayıda basılmış, sadece ciddi anlamda tarzı seven kişilerin alıp dinleyebileceği bir albüm. Kirli kayıtlardan hoşlanmayanlar uzak dursun, sevenler bir göz atabilir.

5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 456 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions