FUNEREAL MOON ''Rites Of Black Putrefaction'' (14.05.2010)


The Art Records/Goat Scrotum Records - 2010 - Meksika

Meksika'dan oldukça underground ve karanlık bir isim FUNEREAL MOON, 1994 yılından beri sessiz ve derinden varlığını sürdürüyor. Bu güne kadar 3 demo, 3 E.P., 4 Best Of Compilation, 1 live albüm, ve 5 tam süreli albüme imzasını atmış. ''Rites Of Black Putrefaction'' grubun 5. tam süreli albümü.

Funereal Moon kült, eski usül bir black metal grubu. Hızlı riffleri olan, boğuk, kirli gitar tonlarına sahip bir albüm olmuş. Ekolu, karanlık, şeytani bir vokal kullanılmış ve enstrumanlara göre ses seviyesi biraz fazla. Satanik, karanlık atmosfer, ambient kısımlarla desteklenmiş. Albümün kayıt kalitesini tarzı açısından eleştirmeyeceğim ama gitar tonu anlaşılırlığa biraz daha müsade etseydi, albümde bahsedecek bir şeyler daha bulabilirdim, çok fazla gürültülü.

300 adet sınırlı sayıda basılmış, sadece ciddi anlamda tarzı seven kişilerin alıp dinleyebileceği bir albüm. Kirli kayıtlardan hoşlanmayanlar uzak dursun, sevenler bir göz atabilir.

5/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions