SECTIONED ''Purulent Reality'' (20.05.2010)


Paragon Records - 2010 - İngiltere

Albümü ilk dinlemeye başladığımda eski bir kaydın yeniden yayınlanmış olacağını düşündüm, grubun bilgilerine göz attığımda; grup 2006 yılında kurulmuş, bir demo sonrasında bu yıl bu albümü piyasaya çıkarmış.

Prodüksiyon sanıyorum ki özellikle böyle yapılmış ki rahatsız etmiyor, hatta tuhaf bir şekilde kendini sevdiriyor. Özellikle ilgimi çeken davulun kaydı; sanki stüdyoda davulun dibinde oruruyormuşcasına akustik geliyor kulağa. Albümün sound'una bakacak olursak eski usül death metal gruplarınınki gibi. Şarkılar için de aynı şeyi söyleyebiliriz, thrash metal etkileri hissedilir derecede. Bu albümde sadece vokalin daha kalın, daha brutal olmasını isterdim.

Sevdim. Death metalin 90lı yıllarında kalanlara, özleyenlere tavsiye edebileceğim bir albüm.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 429 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions