SECTIONED ''Purulent Reality'' (20.05.2010)


Paragon Records - 2010 - İngiltere

Albümü ilk dinlemeye başladığımda eski bir kaydın yeniden yayınlanmış olacağını düşündüm, grubun bilgilerine göz attığımda; grup 2006 yılında kurulmuş, bir demo sonrasında bu yıl bu albümü piyasaya çıkarmış.

Prodüksiyon sanıyorum ki özellikle böyle yapılmış ki rahatsız etmiyor, hatta tuhaf bir şekilde kendini sevdiriyor. Özellikle ilgimi çeken davulun kaydı; sanki stüdyoda davulun dibinde oruruyormuşcasına akustik geliyor kulağa. Albümün sound'una bakacak olursak eski usül death metal gruplarınınki gibi. Şarkılar için de aynı şeyi söyleyebiliriz, thrash metal etkileri hissedilir derecede. Bu albümde sadece vokalin daha kalın, daha brutal olmasını isterdim.

Sevdim. Death metalin 90lı yıllarında kalanlara, özleyenlere tavsiye edebileceğim bir albüm.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 460 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions