SHRAPNEL ''Hellbound'' (23.05.2010)


Self-Released - 2010 - Avustralya

Avusturalya'dan 2 kişilik grup Shrapnel, 1999 yılında kurulmuş ve ilk ürününü bu yıl vermiş. Herhangi bir şirkete bağımlı olmayarak çıkan "Hellbound", grup tarafından kaydedilmiş, mix ve masteringi Sovereign Studios'ta Aidan Barton tarafından yapılmış.

Yıllardır kadrosu hiç değişmeyen grubun elemanlarını Dybbuk (Aus), The Furor, Pagan (Aus), Pathogen (Aus), Militant Mass, Nervecell (Dubai), Mhorgl, Choke, Vespers Descent gibi isimli grupların kadrosunda da görebilirsiniz.

Grubun logosu ile kendini ele veren sound, savaş gibi! Satanik ve alkole dayalı sözleri olan şarkılarda duyacağınız vokal sıradan thrash gruplarınınkinden çok daha cehennemden çıkma, scream vokale daha yakın. 80li yılların thrash metalini daha modernize bir sound ile sunmuş grup bize. Son derece agresif, hızlı ve sert. Her zaman söylendiğim gruplardan biri değil, old-school adında gerçekten istediğim kaliteyi alabildim. Hakkını vermişler.

2 Kişilik grup, elemanların deneyimli olmasından da kaynaklandığı gibi, 4-5 kişilik grupların yaptığından fazlası bir müzikalite ortaya koymuş. Bir sonraki albüm için de 11 yıl beklenmeyeceğini umarak 80'lerin thrash'ini daha modernize bir sound ile, hiç taviz vermeden dinlemek isteyenlere tavsiye edebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 420 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions