DEW-SCENTED ''Invocation'' (26.05.2010)


Metal Blade/Prosthetic Records - 2010 - Almanya

Alman Modern Thrash metal grubu Dew Scented 'in yeni albümü Invocation geçtiğimiz günlerde raflardaki ya da artık yeni bir değişle iphone, ipod veya mp3 çalarlardaki yerini aldı.Grubun doyurucu soundlu bu albümü thrash metal severleri olduğu kadar yeni yetme metal dediğimiz metalcore, deathcore gibi türleri sevenlerinde kulaklarına küpe olabilir. Neden böyle bir cümle kurduğuma gelince grubun groovy rifleri, git gel (hızlan yavaşla) ritimleri çok fazla bu da bir thrash metal albümü değil de modern metal albümü dinliyormuş havasını daha da arttırıyor.

Ama gerçekten çok iyi bir albüm,baştan sonuna kadar soluksuz dinletiyor,thrash metal daha fazla olsa da,heavy metal, metalcore, deathcore, melodic death metal riflerine de rastlamak mümkün bu albümde, güzel ve keskin sololar, hırçın vokal,başarılı enstrüman kullanımı albüme damgasını vuruyor. Zaten Metal Blade'de kötü grup çıkarmıyor. Yine de popüler metal denebilecek bir sound 'a sahipler denebilir.

Albümde Torn of Shreds isimli parçayı çok beğendim,eşe dosta tavsiye ettim,size de tavsiye ederim, bu albümü edinin ve yayın!

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 471 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions