DEW-SCENTED ''Invocation'' (26.05.2010)


Metal Blade/Prosthetic Records - 2010 - Almanya

Alman Modern Thrash metal grubu Dew Scented 'in yeni albümü Invocation geçtiğimiz günlerde raflardaki ya da artık yeni bir değişle iphone, ipod veya mp3 çalarlardaki yerini aldı.Grubun doyurucu soundlu bu albümü thrash metal severleri olduğu kadar yeni yetme metal dediğimiz metalcore, deathcore gibi türleri sevenlerinde kulaklarına küpe olabilir. Neden böyle bir cümle kurduğuma gelince grubun groovy rifleri, git gel (hızlan yavaşla) ritimleri çok fazla bu da bir thrash metal albümü değil de modern metal albümü dinliyormuş havasını daha da arttırıyor.

Ama gerçekten çok iyi bir albüm,baştan sonuna kadar soluksuz dinletiyor,thrash metal daha fazla olsa da,heavy metal, metalcore, deathcore, melodic death metal riflerine de rastlamak mümkün bu albümde, güzel ve keskin sololar, hırçın vokal,başarılı enstrüman kullanımı albüme damgasını vuruyor. Zaten Metal Blade'de kötü grup çıkarmıyor. Yine de popüler metal denebilecek bir sound 'a sahipler denebilir.

Albümde Torn of Shreds isimli parçayı çok beğendim,eşe dosta tavsiye ettim,size de tavsiye ederim, bu albümü edinin ve yayın!

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 453 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions