ANGREPP ''Warfare'' (03.06.2010)


Abyss Records - 2010 -İsveç

İsveçli Angrepp grubu henüz dumanı üzerinde yeni bir grup sayılabilir. 2006 yılında bir deneme kaydı yaptıktan sonra 2010 yılına kadar herhangi bir kayıtları gözükmüyor. Bizlere ulaşan bu promo Abyss Records tarafından dijital formatta gönderildi.Grubun tarzı thrash metal fakat bol bol İsveç melodikliği içeren black metale rastlamanız mümkün oluyor.

Intro'nun ardından son yıllarda gayet yükselen bir tarz olan black/thrash/punk n roll akımının klasik giriş rifleri bizleri karşılıyor. Hmmm bu kötü bir tanımlama mı oldu ? Sakın öyle algılamayın, Angrepp gerçekten kırbaçları sırtınıza vurarak albümlerine başlıyorlar. "Warfare" albümünü dikkatli dinleyen ben, çok sevdiğim bir Estonyalı grup olan Must Missa'daki agresif thrash yapısının altında içlerde kalmış zalim black metal ateşini de yer yer hissediyorum.Ama daha çok thrash metal bu albüm, bence!

Kapakta albümle uyumlu bir görüntü teşkil etmekte, bir asker, tank ve arka planda kanlarla dolu insanlar, aslında vahşet ve ölümü güzel harmanlayan bir kapak olmuş, yine de bana klişe geldi. Aksak ritimler,keskin gitarlar ,kuvvetli davulların yanı sıra onların biraz daha arkasında kalan kirli bir vokal, Angrepp thrash metal tekniğinde, black metal agresifliğinde ve bir o kadar da İsveç metali akışkanlığında bir grup, gözden kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor."Five Horned Formation" ,"Warfare","Rape,Kill,Rock'n Roll","Dictator" isimli parçalar gerçekten çok başarılı.

Albümün geneli çok başarılı,doyurucu bir albüm olmuş, thrash metal severler belki dinleyemeyebilir ama black metal dinleyen ve thrash metal dinlemeye başlayan yeni bir tayfa var onlar kesin beğenecekler..

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 466 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions