ANGREPP ''Warfare'' (03.06.2010)


Abyss Records - 2010 -İsveç

İsveçli Angrepp grubu henüz dumanı üzerinde yeni bir grup sayılabilir. 2006 yılında bir deneme kaydı yaptıktan sonra 2010 yılına kadar herhangi bir kayıtları gözükmüyor. Bizlere ulaşan bu promo Abyss Records tarafından dijital formatta gönderildi.Grubun tarzı thrash metal fakat bol bol İsveç melodikliği içeren black metale rastlamanız mümkün oluyor.

Intro'nun ardından son yıllarda gayet yükselen bir tarz olan black/thrash/punk n roll akımının klasik giriş rifleri bizleri karşılıyor. Hmmm bu kötü bir tanımlama mı oldu ? Sakın öyle algılamayın, Angrepp gerçekten kırbaçları sırtınıza vurarak albümlerine başlıyorlar. "Warfare" albümünü dikkatli dinleyen ben, çok sevdiğim bir Estonyalı grup olan Must Missa'daki agresif thrash yapısının altında içlerde kalmış zalim black metal ateşini de yer yer hissediyorum.Ama daha çok thrash metal bu albüm, bence!

Kapakta albümle uyumlu bir görüntü teşkil etmekte, bir asker, tank ve arka planda kanlarla dolu insanlar, aslında vahşet ve ölümü güzel harmanlayan bir kapak olmuş, yine de bana klişe geldi. Aksak ritimler,keskin gitarlar ,kuvvetli davulların yanı sıra onların biraz daha arkasında kalan kirli bir vokal, Angrepp thrash metal tekniğinde, black metal agresifliğinde ve bir o kadar da İsveç metali akışkanlığında bir grup, gözden kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor."Five Horned Formation" ,"Warfare","Rape,Kill,Rock'n Roll","Dictator" isimli parçalar gerçekten çok başarılı.

Albümün geneli çok başarılı,doyurucu bir albüm olmuş, thrash metal severler belki dinleyemeyebilir ama black metal dinleyen ve thrash metal dinlemeye başlayan yeni bir tayfa var onlar kesin beğenecekler..

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 491 oy) Teşekkürler!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions