ARCANUM INFERI ''V.I.T.R.I.O.L.'' (06.06.2010)


Self-released - 2010 - İtalya

İtalya'dan yeni bir black metal grubu ARCANUM INFERI, geçen yıl kurulmuş ve ilk demosunu bu yıl yayınlamış.

Orta kalite bir prodüksüyonu var, kayıt aslında grubun tarzı için ideal sayılabilir, çiğden biraz hallice. Davul ve gitarların kaydı oldukça yeterli. Kayıtta tek sıkıntı vokallerde olmuş, çift vokal olan yerlerde ses seviyeleri tam ayarlanamamış ve P'lerde bazen patlamalar olmuş, bunun için mikrofona esktradan sünger takıp gidermeye çalıştığımı biliyorum ben :)

Bir dönem bu tarz gruplara kafayı takmıştım, sürekli dinliyordum. Judas Iscariot gibi bir sound'u var ama müzikal açıdan daha çok Horna gibi bir tat veriyor. Underground black metal grupları adına müzikal açıdan isteklerimi karşılayabilen bir grup.

Favorim, demoya adını veren "V.I.T.R.I.O.L." isimli şarkı. Grubu tarzında başarılı buldum, oldukça iyi bir demo, black metali, kendine has ruhu olan, çiğ ve dipte sevenlere tavsiye edebileceğim kaliteli bir demo.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 447 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions