ARCANUM INFERI ''V.I.T.R.I.O.L.'' (06.06.2010)


Self-released - 2010 - İtalya

İtalya'dan yeni bir black metal grubu ARCANUM INFERI, geçen yıl kurulmuş ve ilk demosunu bu yıl yayınlamış.

Orta kalite bir prodüksüyonu var, kayıt aslında grubun tarzı için ideal sayılabilir, çiğden biraz hallice. Davul ve gitarların kaydı oldukça yeterli. Kayıtta tek sıkıntı vokallerde olmuş, çift vokal olan yerlerde ses seviyeleri tam ayarlanamamış ve P'lerde bazen patlamalar olmuş, bunun için mikrofona esktradan sünger takıp gidermeye çalıştığımı biliyorum ben :)

Bir dönem bu tarz gruplara kafayı takmıştım, sürekli dinliyordum. Judas Iscariot gibi bir sound'u var ama müzikal açıdan daha çok Horna gibi bir tat veriyor. Underground black metal grupları adına müzikal açıdan isteklerimi karşılayabilen bir grup.

Favorim, demoya adını veren "V.I.T.R.I.O.L." isimli şarkı. Grubu tarzında başarılı buldum, oldukça iyi bir demo, black metali, kendine has ruhu olan, çiğ ve dipte sevenlere tavsiye edebileceğim kaliteli bir demo.

7/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions