ARCANUM INFERI ''V.I.T.R.I.O.L.'' (06.06.2010)


Self-released - 2010 - İtalya

İtalya'dan yeni bir black metal grubu ARCANUM INFERI, geçen yıl kurulmuş ve ilk demosunu bu yıl yayınlamış.

Orta kalite bir prodüksüyonu var, kayıt aslında grubun tarzı için ideal sayılabilir, çiğden biraz hallice. Davul ve gitarların kaydı oldukça yeterli. Kayıtta tek sıkıntı vokallerde olmuş, çift vokal olan yerlerde ses seviyeleri tam ayarlanamamış ve P'lerde bazen patlamalar olmuş, bunun için mikrofona esktradan sünger takıp gidermeye çalıştığımı biliyorum ben :)

Bir dönem bu tarz gruplara kafayı takmıştım, sürekli dinliyordum. Judas Iscariot gibi bir sound'u var ama müzikal açıdan daha çok Horna gibi bir tat veriyor. Underground black metal grupları adına müzikal açıdan isteklerimi karşılayabilen bir grup.

Favorim, demoya adını veren "V.I.T.R.I.O.L." isimli şarkı. Grubu tarzında başarılı buldum, oldukça iyi bir demo, black metali, kendine has ruhu olan, çiğ ve dipte sevenlere tavsiye edebileceğim kaliteli bir demo.

7/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions