VALEFAR ''Perserve Pleasure'' (06.06.2010)


Self Released - 2009 - İtalya

Yine İtalyan bir black metal grubu olan VALEFAR'ın ilk demosu elime geldi. Bir önceki kritiklediğim İtalyan grup ARCANUM INFERI'nin davulcusu Frozen burada da çalıyor, biraz daha farklı bir tür black metal icra ediyor VALEFAR.

Düşük tempolu, depresif black metal icra ediyor grup. Into ve Outro sanki sadece olsun diye yapılmış gibi yani demodaki diğer parçalardan alakasız. Genel olarak monoton seyrediyor şarkılar. Efektli ve tarz için kulağa uygun gelen bir vokal kullanılmış. Tempo düşük olduğu için genel sound'ta bir yetersizlik hissediliyor, bass gitar oldukça duyulabilir seviyede, bu yetersizlik onla doldurulmuş bir miktar ama tamamen örttüğünü söyleyemem.

Dışarıda bulutlu bir hava varken bu demoyu dinliyorum şu an ve üst üste gelmişçesine içimi kararttı :) Bu yeterince depresif olduğunu gösteriyor olabilir. Bu tarz şeyler dinleyenler bir göz atabilir, demoyu "Forsaken" isimli şarkı dışında grubun Myspace sayfasından dinleyebilirsiniz.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 498 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions