VALEFAR ''Perserve Pleasure'' (06.06.2010)


Self Released - 2009 - İtalya

Yine İtalyan bir black metal grubu olan VALEFAR'ın ilk demosu elime geldi. Bir önceki kritiklediğim İtalyan grup ARCANUM INFERI'nin davulcusu Frozen burada da çalıyor, biraz daha farklı bir tür black metal icra ediyor VALEFAR.

Düşük tempolu, depresif black metal icra ediyor grup. Into ve Outro sanki sadece olsun diye yapılmış gibi yani demodaki diğer parçalardan alakasız. Genel olarak monoton seyrediyor şarkılar. Efektli ve tarz için kulağa uygun gelen bir vokal kullanılmış. Tempo düşük olduğu için genel sound'ta bir yetersizlik hissediliyor, bass gitar oldukça duyulabilir seviyede, bu yetersizlik onla doldurulmuş bir miktar ama tamamen örttüğünü söyleyemem.

Dışarıda bulutlu bir hava varken bu demoyu dinliyorum şu an ve üst üste gelmişçesine içimi kararttı :) Bu yeterince depresif olduğunu gösteriyor olabilir. Bu tarz şeyler dinleyenler bir göz atabilir, demoyu "Forsaken" isimli şarkı dışında grubun Myspace sayfasından dinleyebilirsiniz.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 518 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions