REQUIEM ''Infiltrate...Obliterate...Dominate'' (11.06.2010)


Twilight-Vertrieb - 2009 - İsviçre

Requiem İsviçre'den eski denebilecek bir grup, 90lı yılların death metal furyasının sonuna yetişmiş 1997'de temellerini atmış. İlk ürününü 2001 yılında bir EP olarak veren grup sonrasında 4 albüme imza atmış, geçtiğimiz Aralık ayında ise yeni albüm kaydı için stüdyoya kapandılar, şimdiden sitelerinde tracklisti ilan edilmiş.

Kurulduğu yıllardan kopup gelen bir parça old school death metal müziklerinde hala seziliyor, bunun yanı sıra daha çok Avrupa ve Amerikan brutal death metalinin karışımı diyebilirim. Melodik ama brutalite ön planda, alabildiğine sert. Morbid Angel, Immolation gibi grupların biraz daha modernize hali diyebilirim.

Albümdeki favori parçam "The Last Campaign". Eski usül death metali daha modern, daha brutal death metal halde dinlemek isteyen death metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. Kaliteli bir death metal klasiği olmuş.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 462 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions