REQUIEM ''Infiltrate...Obliterate...Dominate'' (11.06.2010)


Twilight-Vertrieb - 2009 - İsviçre

Requiem İsviçre'den eski denebilecek bir grup, 90lı yılların death metal furyasının sonuna yetişmiş 1997'de temellerini atmış. İlk ürününü 2001 yılında bir EP olarak veren grup sonrasında 4 albüme imza atmış, geçtiğimiz Aralık ayında ise yeni albüm kaydı için stüdyoya kapandılar, şimdiden sitelerinde tracklisti ilan edilmiş.

Kurulduğu yıllardan kopup gelen bir parça old school death metal müziklerinde hala seziliyor, bunun yanı sıra daha çok Avrupa ve Amerikan brutal death metalinin karışımı diyebilirim. Melodik ama brutalite ön planda, alabildiğine sert. Morbid Angel, Immolation gibi grupların biraz daha modernize hali diyebilirim.

Albümdeki favori parçam "The Last Campaign". Eski usül death metali daha modern, daha brutal death metal halde dinlemek isteyen death metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. Kaliteli bir death metal klasiği olmuş.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 447 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions