FOLKODIA ''Battlecry'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Uluslararası

Aylar önce Folkearth diye bir grubun albümünü kritiklemiştim, Folkodia'nın o grubun bir dalı olarak kurulduğunu okudum. Folkodia da 12 kişiden oluşan uluslararası bir grup. Albümde Yunanistan, İsviçre, Litvanya, Avusturalya, Kanada, A.B.D., Monako ve Almanya'dan müzisyenler çalıyor.

Grubun tarzı adından ve albüm kapağından da gayet rahat anlaşılacağı gibi, Folk/Viking metal, farklı ülkelerden insanları bu tarzda birleştirebilen ve farklı müzikal tatlar yakalayabilen bir grup.

Enteresan, folklorik enstrumanları metal içerisinde duymayı seven ve folk melodilerden hoşlanananlara tavsiye edebilirim. Her ne kadar kişisel zevklerime hitap etmese de iyi bir çalışma olmuş.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 465 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions