FOLKODIA ''Battlecry'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Uluslararası

Aylar önce Folkearth diye bir grubun albümünü kritiklemiştim, Folkodia'nın o grubun bir dalı olarak kurulduğunu okudum. Folkodia da 12 kişiden oluşan uluslararası bir grup. Albümde Yunanistan, İsviçre, Litvanya, Avusturalya, Kanada, A.B.D., Monako ve Almanya'dan müzisyenler çalıyor.

Grubun tarzı adından ve albüm kapağından da gayet rahat anlaşılacağı gibi, Folk/Viking metal, farklı ülkelerden insanları bu tarzda birleştirebilen ve farklı müzikal tatlar yakalayabilen bir grup.

Enteresan, folklorik enstrumanları metal içerisinde duymayı seven ve folk melodilerden hoşlanananlara tavsiye edebilirim. Her ne kadar kişisel zevklerime hitap etmese de iyi bir çalışma olmuş.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 493 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions