TRELLEBORG ''Lands of Njord'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Trelleborg Rusya'dan genç bir grup, ne zamandır var oldukları konusunda bir bilgim yok fakat ilk ürünlerini 2006 yılında bir demo olarak vermişler, ikinci ürünleri ise "Lands Of Njord" isimli bu albüm.

Albümün kapağı özenle hazırlanmış, özel bir çizim yapılmış, bootleg içerisinde kullanılan tasarım ve resimler de oldukça güzel.

Müziğe gelecek olursak bolca klavyelerle süslenmiş epik melodiler var albümde. Genel olarak klasik pagan-viking metal gruplarında görebileceğimiz tatta şeyler mevcut, ekstra olarak bazı parça yapıları progresif düzenlenmiş, kullanılan scream ve clean vokal oldukça uyumlu olmuş. Akordeon kullanılması da değişik bir tat katmış. Grup, müziği ile Rus olduğunu hissettiriyor, yer yer soğuğu hissetmek mümkün, kendilerine has bir şeyler yapmaları hoşuma gitti.

Kaliteli bir kayıt ve prodüksiyon yapılmış, kimine dinlemesi oldukça keyifli gelecek bir albüm.. Folk, epik işlerle ilgilenenler göz atabilir.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 448 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions