TRELLEBORG ''Lands of Njord'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Trelleborg Rusya'dan genç bir grup, ne zamandır var oldukları konusunda bir bilgim yok fakat ilk ürünlerini 2006 yılında bir demo olarak vermişler, ikinci ürünleri ise "Lands Of Njord" isimli bu albüm.

Albümün kapağı özenle hazırlanmış, özel bir çizim yapılmış, bootleg içerisinde kullanılan tasarım ve resimler de oldukça güzel.

Müziğe gelecek olursak bolca klavyelerle süslenmiş epik melodiler var albümde. Genel olarak klasik pagan-viking metal gruplarında görebileceğimiz tatta şeyler mevcut, ekstra olarak bazı parça yapıları progresif düzenlenmiş, kullanılan scream ve clean vokal oldukça uyumlu olmuş. Akordeon kullanılması da değişik bir tat katmış. Grup, müziği ile Rus olduğunu hissettiriyor, yer yer soğuğu hissetmek mümkün, kendilerine has bir şeyler yapmaları hoşuma gitti.

Kaliteli bir kayıt ve prodüksiyon yapılmış, kimine dinlemesi oldukça keyifli gelecek bir albüm.. Folk, epik işlerle ilgilenenler göz atabilir.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 456 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions