TRELLEBORG ''Lands of Njord'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Trelleborg Rusya'dan genç bir grup, ne zamandır var oldukları konusunda bir bilgim yok fakat ilk ürünlerini 2006 yılında bir demo olarak vermişler, ikinci ürünleri ise "Lands Of Njord" isimli bu albüm.

Albümün kapağı özenle hazırlanmış, özel bir çizim yapılmış, bootleg içerisinde kullanılan tasarım ve resimler de oldukça güzel.

Müziğe gelecek olursak bolca klavyelerle süslenmiş epik melodiler var albümde. Genel olarak klasik pagan-viking metal gruplarında görebileceğimiz tatta şeyler mevcut, ekstra olarak bazı parça yapıları progresif düzenlenmiş, kullanılan scream ve clean vokal oldukça uyumlu olmuş. Akordeon kullanılması da değişik bir tat katmış. Grup, müziği ile Rus olduğunu hissettiriyor, yer yer soğuğu hissetmek mümkün, kendilerine has bir şeyler yapmaları hoşuma gitti.

Kaliteli bir kayıt ve prodüksiyon yapılmış, kimine dinlemesi oldukça keyifli gelecek bir albüm.. Folk, epik işlerle ilgilenenler göz atabilir.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 430 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions