VIETAH ''Smalisty Zah'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Beyaz Rusya

Beyaz Rusya'dan tek kişilik grup VIETAH'ın ikinci albümü buz gibi esiyor cdrom'dan. Albüm kapağından başlayan soğuk ve karanlık müziği ile devam ediyor.

Böyle adamlarla işbirliği içerisine girip ülkelerine gidesim geliyor, soğuk kış günlerini özlediğim şu yerin 7 kat dibi sıcaklığındaki yaz günlerinde böyle bir şeyler dinlemek gerçekten içimi burktu.

Bir black metal grubundan beklediğim kadar depresif, soğuk ve karanlık bir albüm. Kullanılan klavyelerde dahi black metalden hiç bir şekilde taviz vermemiş. Ambient şarkılar da en az black metal olanların atmosferine sahip. Kuzeyden bu tarz işler çıkmasını her zaman normal bulmuşumdur, ben de o atmosferde yaşasam farklı bir şey yapmazdım sanırım.

Hiç sıkılmadan sonuna kadar dinleten ve tekrar başa alıp bir daha dinleten bir albüm. Black metali atmosferik ve depresif sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum, çok klas.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 504 oy)


 
POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions