VIETAH ''Smalisty Zah'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Beyaz Rusya

Beyaz Rusya'dan tek kişilik grup VIETAH'ın ikinci albümü buz gibi esiyor cdrom'dan. Albüm kapağından başlayan soğuk ve karanlık müziği ile devam ediyor.

Böyle adamlarla işbirliği içerisine girip ülkelerine gidesim geliyor, soğuk kış günlerini özlediğim şu yerin 7 kat dibi sıcaklığındaki yaz günlerinde böyle bir şeyler dinlemek gerçekten içimi burktu.

Bir black metal grubundan beklediğim kadar depresif, soğuk ve karanlık bir albüm. Kullanılan klavyelerde dahi black metalden hiç bir şekilde taviz vermemiş. Ambient şarkılar da en az black metal olanların atmosferine sahip. Kuzeyden bu tarz işler çıkmasını her zaman normal bulmuşumdur, ben de o atmosferde yaşasam farklı bir şey yapmazdım sanırım.

Hiç sıkılmadan sonuna kadar dinleten ve tekrar başa alıp bir daha dinleten bir albüm. Black metali atmosferik ve depresif sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum, çok klas.

8/10

Yazar: Goremented

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions