VIETAH ''Smalisty Zah'' (12.06.2010)


Stygian Crypt Productions - 2010 - Beyaz Rusya

Beyaz Rusya'dan tek kişilik grup VIETAH'ın ikinci albümü buz gibi esiyor cdrom'dan. Albüm kapağından başlayan soğuk ve karanlık müziği ile devam ediyor.

Böyle adamlarla işbirliği içerisine girip ülkelerine gidesim geliyor, soğuk kış günlerini özlediğim şu yerin 7 kat dibi sıcaklığındaki yaz günlerinde böyle bir şeyler dinlemek gerçekten içimi burktu.

Bir black metal grubundan beklediğim kadar depresif, soğuk ve karanlık bir albüm. Kullanılan klavyelerde dahi black metalden hiç bir şekilde taviz vermemiş. Ambient şarkılar da en az black metal olanların atmosferine sahip. Kuzeyden bu tarz işler çıkmasını her zaman normal bulmuşumdur, ben de o atmosferde yaşasam farklı bir şey yapmazdım sanırım.

Hiç sıkılmadan sonuna kadar dinleten ve tekrar başa alıp bir daha dinleten bir albüm. Black metali atmosferik ve depresif sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum, çok klas.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 479 oy)


 
FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions