NIHIL OBSTAT ''Disintegration'' (12.06.2010)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Kolombiya

Bir çok soğuk kritikten sonra, Kolombiya'nın sıcağına geldi sıra, Güney Amerika'nın ekvator bölgesinden guttural vokali yükseliyor Nihil Obstat'ın. 1999 yılında kurulan grup bir çok toplama albümde yer almış, birkaç demo, promo albüm vs. sonrası ikinci tam süreli albümü "Disintegration" ile parçalamaya devam ediyor.

Ölümcül guttural vokalli, grind etkili kesik kesik rifflerle dolu, değişken tempoda bir brutal death metal albümü "Disintegration".

Ölümüne hayvani, ölümüne vahşi riffler, kafa parçalayan, ezici davullar ve acımasız, gaddar bir guttural!!! Buralarda konseri olsa da gebersek.

Bu tarz işler her zaman benden yüksek puan almıştır, hele ki düzgün, kafa ütülemeyen bir kaydı varsa, brutal death metal grupları her zaman ilk sırada yer almıştır benim için. Bir brutal death metal hayranı olarak, dinleyicisine samimi olarak tavsiyemdir.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 586 oy)


 
FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions