NIHIL OBSTAT ''Disintegration'' (12.06.2010)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Kolombiya

Bir çok soğuk kritikten sonra, Kolombiya'nın sıcağına geldi sıra, Güney Amerika'nın ekvator bölgesinden guttural vokali yükseliyor Nihil Obstat'ın. 1999 yılında kurulan grup bir çok toplama albümde yer almış, birkaç demo, promo albüm vs. sonrası ikinci tam süreli albümü "Disintegration" ile parçalamaya devam ediyor.

Ölümcül guttural vokalli, grind etkili kesik kesik rifflerle dolu, değişken tempoda bir brutal death metal albümü "Disintegration".

Ölümüne hayvani, ölümüne vahşi riffler, kafa parçalayan, ezici davullar ve acımasız, gaddar bir guttural!!! Buralarda konseri olsa da gebersek.

Bu tarz işler her zaman benden yüksek puan almıştır, hele ki düzgün, kafa ütülemeyen bir kaydı varsa, brutal death metal grupları her zaman ilk sırada yer almıştır benim için. Bir brutal death metal hayranı olarak, dinleyicisine samimi olarak tavsiyemdir.

9/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions