ENDOVEIN ''Waiting for Disaster'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Endovein İtalya'dan yeni sayılabilecek bir grup, 2004 yılında kurulmuş, 2 demo ve 1 EP sonrasında ilk tam süreli albümünü geçtiğimiz aylarda İtalyan şirket Punishment 18 Records ile piyasaya sürdü.

Aslında sıradan bir thrash metal grubu bekliyordum, umduğumdan biraz daha farklı çıktı albüm, benzerleri arasında daha kalburüstü besteler. Şarkılarda hissedilir bir heavy metal etkisi var, tarz olarak Megadeth'in tadını veriyor biraz, vokalleri de Dave Mustaine'in vokalinin daha ince ve temizi diyebilirim. Bu kadar ince vokalden pek haz aldığımı söyleyemem ama tarza gayet uygun, yapacak bir şey yok.

80lerin geçiş dönemlerindeki thrash metalin daha modernize ve progresif sololarla süslenmişi bir şeyler isteyenler göz atabilir, gayet başarılı.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 491 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions