ENDOVEIN ''Waiting for Disaster'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Endovein İtalya'dan yeni sayılabilecek bir grup, 2004 yılında kurulmuş, 2 demo ve 1 EP sonrasında ilk tam süreli albümünü geçtiğimiz aylarda İtalyan şirket Punishment 18 Records ile piyasaya sürdü.

Aslında sıradan bir thrash metal grubu bekliyordum, umduğumdan biraz daha farklı çıktı albüm, benzerleri arasında daha kalburüstü besteler. Şarkılarda hissedilir bir heavy metal etkisi var, tarz olarak Megadeth'in tadını veriyor biraz, vokalleri de Dave Mustaine'in vokalinin daha ince ve temizi diyebilirim. Bu kadar ince vokalden pek haz aldığımı söyleyemem ama tarza gayet uygun, yapacak bir şey yok.

80lerin geçiş dönemlerindeki thrash metalin daha modernize ve progresif sololarla süslenmişi bir şeyler isteyenler göz atabilir, gayet başarılı.

7/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions