GROUND CONTROL ''Dragged'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Ne kadar karanlık bir kapak! Kapak resmi ve logodan içerisinden çıkacak tarzı tahmin etme oyunu oynuyordum yine kendi kendime, daha farklı şeyler düşünüyordum aslında. Intro ile tam da yanılmamışım diyordum ki thrash metal ile devam etti ikinci şarkı. Aslında çok daha depresif bir beklenti içerisindeydim, albüm kapak resminde belirsiz de olsa olan ve cd kutusunun arka iç yüzünde daha belirgin olan asılı adam resminin de bunda büyük bir payı var. Thrash metalin gaddarlığının arasında bir miktar aslında albüm kapağındaki tadı almak da mümkün.

Albümde müzikal olarak Testament, Anthrax gibi grupların tatlarının yanısıra son zamanlarda çok moda olan modern metal gruplarının tadında besteler yapılmış ve bilindik 80li yılların thrash vokallerinin yanı sıra bazı şarkılarda bu son dönem metal gruplarının vokal tarzlarına benzeyen, thrash metal vokali ile karışık değişik bir vokal kullanılmış.

Tüm parçalar için saf thrash metal diyemem, başarılı bir şekilde güncellenmiş bir müzik icra ediyor grup. Kişisel olarak takdir ettim, kökenine bağlı thrash metal dinleyicisine kendini kabul ettirebileceğini umuyorum, çok kaliteli olmuş.

8.2/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 491 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions