GRIEVERS ''Reflecting Evil'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Yine İtalya'dan bir grubu sunuyorum size. Grave 2008 yılında kurulmuş oldukça yeni bir grup ve ilk albümünü Haziran ayının başında piyasaya sürdü. Yazılarımı takip edenler bilir, İtalya'dan en çok thrash metal gruplarını kritikliyorum fakat bu kez bir melodik death metal grubu söz konusu.

Tam anlamı ile melodik death metal grubu dinlemeyeli uzun zaman oldu, yeni nesil gruplar İsveç melodik death metali ile metalcore gibi şeyleri birleştirip değişik bir şeyler ortaya koyuyor. Grievers onlardan biri değil ve işin ilgi çekici kısmı İsveç usulü de değil! Melodik ve teknik. İtalyan usulü melodik death metal diyelim buna o zaman :)

Benzerlerinden daha farklı bir grup. Melodik death metal adına, yeni, daha orijinal bir şeyler arayanlara tavsiye edebilirim, çok güzel olmuş.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 429 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions