GRIEVERS ''Reflecting Evil'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Yine İtalya'dan bir grubu sunuyorum size. Grave 2008 yılında kurulmuş oldukça yeni bir grup ve ilk albümünü Haziran ayının başında piyasaya sürdü. Yazılarımı takip edenler bilir, İtalya'dan en çok thrash metal gruplarını kritikliyorum fakat bu kez bir melodik death metal grubu söz konusu.

Tam anlamı ile melodik death metal grubu dinlemeyeli uzun zaman oldu, yeni nesil gruplar İsveç melodik death metali ile metalcore gibi şeyleri birleştirip değişik bir şeyler ortaya koyuyor. Grievers onlardan biri değil ve işin ilgi çekici kısmı İsveç usulü de değil! Melodik ve teknik. İtalyan usulü melodik death metal diyelim buna o zaman :)

Benzerlerinden daha farklı bir grup. Melodik death metal adına, yeni, daha orijinal bir şeyler arayanlara tavsiye edebilirim, çok güzel olmuş.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 453 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions