GRIEVERS ''Reflecting Evil'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Yine İtalya'dan bir grubu sunuyorum size. Grave 2008 yılında kurulmuş oldukça yeni bir grup ve ilk albümünü Haziran ayının başında piyasaya sürdü. Yazılarımı takip edenler bilir, İtalya'dan en çok thrash metal gruplarını kritikliyorum fakat bu kez bir melodik death metal grubu söz konusu.

Tam anlamı ile melodik death metal grubu dinlemeyeli uzun zaman oldu, yeni nesil gruplar İsveç melodik death metali ile metalcore gibi şeyleri birleştirip değişik bir şeyler ortaya koyuyor. Grievers onlardan biri değil ve işin ilgi çekici kısmı İsveç usulü de değil! Melodik ve teknik. İtalyan usulü melodik death metal diyelim buna o zaman :)

Benzerlerinden daha farklı bir grup. Melodik death metal adına, yeni, daha orijinal bir şeyler arayanlara tavsiye edebilirim, çok güzel olmuş.

9/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions