D.A.M.N. ''Forbidden Anger'' (06.07.2010)


Unexploded Records - 2010 - Almanya

Diary About My Nightmares isimli Alman grubun ismini bir çok yerde D.A.M.N. olarak görebilirsiniz. 2001 yılında kurulan grup daha önce bir demo ve albüm çıkarmış, ''Forbidden Anger'' ise grubun ikinci tam süreli albümü.

Almanya'dan çıkan death metal gruplarının soundunu her zaman beğenmişimdir, D.A.M.N. da o gruplardan biri, tok, dolu ve basları hissedilir bir prodüksiyon olmuş. Grup melodik death metal icra ediyor, şarkılar genellikle orta tempoda seyrediyor. Aslında çok da orta tempo denemez ama death metal grubu için yeterince hızlı değil. Vokaller ve bazı riffler core havası verse de genele vurulacak kadar çok değil. Son olarak söyleyebileceğim şey "Alman Death Metali".

Albümde bir de bonus olarak, bir önceki "Vermächtnis" isimli albümden Das Vermächtnis isimli şarkıya çekilmiş olan vidyo klip yer alıyor. Örnek vermek gerekirse Illdisposed tadında bir grup, bu tarz işlerden hoşlananlara tavsiye edebileceğim kaliteli bir albüm olmuş.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 433 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions