D.A.M.N. ''Forbidden Anger'' (06.07.2010)


Unexploded Records - 2010 - Almanya

Diary About My Nightmares isimli Alman grubun ismini bir çok yerde D.A.M.N. olarak görebilirsiniz. 2001 yılında kurulan grup daha önce bir demo ve albüm çıkarmış, ''Forbidden Anger'' ise grubun ikinci tam süreli albümü.

Almanya'dan çıkan death metal gruplarının soundunu her zaman beğenmişimdir, D.A.M.N. da o gruplardan biri, tok, dolu ve basları hissedilir bir prodüksiyon olmuş. Grup melodik death metal icra ediyor, şarkılar genellikle orta tempoda seyrediyor. Aslında çok da orta tempo denemez ama death metal grubu için yeterince hızlı değil. Vokaller ve bazı riffler core havası verse de genele vurulacak kadar çok değil. Son olarak söyleyebileceğim şey "Alman Death Metali".

Albümde bir de bonus olarak, bir önceki "Vermächtnis" isimli albümden Das Vermächtnis isimli şarkıya çekilmiş olan vidyo klip yer alıyor. Örnek vermek gerekirse Illdisposed tadında bir grup, bu tarz işlerden hoşlananlara tavsiye edebileceğim kaliteli bir albüm olmuş.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 481 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions