NOCTEM ''Divinity'' (09.07.2010)


Noisehead Records - 2009 - İspanya

Şu sıralar bu albümün devamı için çalışmalarına hız veren İspanyol grup NOCTEM'in bu albümü kıyıda köşede kalıp gözümden kaçan promo albümlerden biri, nasıl olur da dinlemeden bu kadar zaman kalmış bilemedim. 2001 yılında kurulan grubun daha önce birkaç ürünü var ama bu ilk tam süreli albümü. Devamı gelecek olan bir üçlemenin ilk bölümü.

Grup ortaya death ve black metalin karışımı bir şeyler koymuş. Sound daha çok melodik black metal gruplarının death metalin sertliği ile birleştirip kullandıkları tatta. Davullar, tarama riffler ve körlemeler genel olarak black metal grubu tadı veriyor ama scream-brutal vokaller, blast beat süslemeleri ve groovy riffler death metalin sapkınlığı hissedilir boyuta ulaştırıyor.

Dinlemesi oldukça eğlenceli bir albüm, iyi birleşimlerden hoşlananlara tavsiye edebilirim, çok dinlenesi bir çalışma olmuş. Kısa bir süre sonra çıkacağını umduğum yeni albümü sabırsızlıkla bekleyeceğim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 467 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions