NOCTEM ''Divinity'' (09.07.2010)


Noisehead Records - 2009 - İspanya

Şu sıralar bu albümün devamı için çalışmalarına hız veren İspanyol grup NOCTEM'in bu albümü kıyıda köşede kalıp gözümden kaçan promo albümlerden biri, nasıl olur da dinlemeden bu kadar zaman kalmış bilemedim. 2001 yılında kurulan grubun daha önce birkaç ürünü var ama bu ilk tam süreli albümü. Devamı gelecek olan bir üçlemenin ilk bölümü.

Grup ortaya death ve black metalin karışımı bir şeyler koymuş. Sound daha çok melodik black metal gruplarının death metalin sertliği ile birleştirip kullandıkları tatta. Davullar, tarama riffler ve körlemeler genel olarak black metal grubu tadı veriyor ama scream-brutal vokaller, blast beat süslemeleri ve groovy riffler death metalin sapkınlığı hissedilir boyuta ulaştırıyor.

Dinlemesi oldukça eğlenceli bir albüm, iyi birleşimlerden hoşlananlara tavsiye edebilirim, çok dinlenesi bir çalışma olmuş. Kısa bir süre sonra çıkacağını umduğum yeni albümü sabırsızlıkla bekleyeceğim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 445 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions