OV HELL ''The Underworld Regime'' (10.07.2010)


Indie Recordings - 2010 - Norveç

Sene başında elime geçmişti bu albüm aslında, ilk olarak dürüstçe ifade etmeliyim ki kadrosu hakkında her hangi bir bilgi sahibi değildim. Hatta isme bak ne banal demişliğimde yok değildir. Zaten kendilerini pek sevmememe rağmen Shagrath iyi işlerde çıkarabiliyor, Chrome Division'dan sonra Ov Hell'de de başarılı bulduğumu belirtebilirim.

Grubun kadrosunda 2 asıl elaman var Gorgorth tan tanıdığımız King ve Dimmu Burger'in pardon Borgir'in elemanı Shraghth ama session elemanlar arasında Frost 'un da bulunması albümü daha değerli kılmakta. Sevdiğimden değil, enstruman kabiliyeti açısından çok başarılı bulduğum için öyle bir yorumda bulunma gerekliliği hissettim.

Albüm genel olarak 0 yenilik,0 yaratıcılık ve 0 ruh barındıran sıradan bir kayıt teknolojisi ile oluşturulmuş, birbirini tekrarlayan teknik kapasitesi çok yüksek olan ve bir o kadar da "yapalım da nasıl olursa olsun " mantığı ile üretilmiş olduğunu düşündüğüm bir popüler black metal örneğinden ibaret, benim için...

Bana Immortal'ın son dönemlerini anımsattı.Albüm kadrosu çok sağlam olabilir ama müzik yaptığınız zaman dinleyenlerin iç dünyasını da biraz etkilemeniz gerekli diye düşünmekteyim. Popüler kişileri toplayıp birazcık daha albüm satalım mantığı ile yapılmış olduğunu düşünüyorum.Dinlemeye değer bir albüm fakat asla bir baş yapıt değil.

6.6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 469 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions