OV HELL ''The Underworld Regime'' (10.07.2010)


Indie Recordings - 2010 - Norveç

Sene başında elime geçmişti bu albüm aslında, ilk olarak dürüstçe ifade etmeliyim ki kadrosu hakkında her hangi bir bilgi sahibi değildim. Hatta isme bak ne banal demişliğimde yok değildir. Zaten kendilerini pek sevmememe rağmen Shagrath iyi işlerde çıkarabiliyor, Chrome Division'dan sonra Ov Hell'de de başarılı bulduğumu belirtebilirim.

Grubun kadrosunda 2 asıl elaman var Gorgorth tan tanıdığımız King ve Dimmu Burger'in pardon Borgir'in elemanı Shraghth ama session elemanlar arasında Frost 'un da bulunması albümü daha değerli kılmakta. Sevdiğimden değil, enstruman kabiliyeti açısından çok başarılı bulduğum için öyle bir yorumda bulunma gerekliliği hissettim.

Albüm genel olarak 0 yenilik,0 yaratıcılık ve 0 ruh barındıran sıradan bir kayıt teknolojisi ile oluşturulmuş, birbirini tekrarlayan teknik kapasitesi çok yüksek olan ve bir o kadar da "yapalım da nasıl olursa olsun " mantığı ile üretilmiş olduğunu düşündüğüm bir popüler black metal örneğinden ibaret, benim için...

Bana Immortal'ın son dönemlerini anımsattı.Albüm kadrosu çok sağlam olabilir ama müzik yaptığınız zaman dinleyenlerin iç dünyasını da biraz etkilemeniz gerekli diye düşünmekteyim. Popüler kişileri toplayıp birazcık daha albüm satalım mantığı ile yapılmış olduğunu düşünüyorum.Dinlemeye değer bir albüm fakat asla bir baş yapıt değil.

6.6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 432 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions