NUCLEAR ''Jehovirus'' (11.07.2010)


Sick Bangers - 2010 - Şili

Şili'den uzun zamandır bir grup dinlemiyordum. Myspace üzerinde Chilian Thrash Metal diye bir hesap vardı kendilerini ekleyip o ülkedeki bir çok grup hakkında bilgi sahibi oldum. Şili aslında Güney Amerika'nın en aktif metal müzik ülkelerinden biri, Nuclear grubu thrash metal yapıyor ama tarzını ben şöyle kabaca özetlemek istiyorum çünkü albüme öyle bir girdi ki bir an Metallica- And Justice for All albümünün soundu ile karşı karşıya kaldım. Buda demek oluyor ki grubumuz çok underground bir tarza sahip değil. Zaten albüm ilerledikçe biraz daha sertleşiyor albüm ama modern bir sound bulduğumu dile getireceğim.

Heavy/Thrash Metal akımından bir temsilci Nuclear isimli grubumuz. Albüm isimleri birazcık anti-semitizm koksada dünyanın son dönemdeki söz sahibi Yahudi akımına karşı oluşturulmuş bir öfke de uzak diyarlardan bizlerle birlikte, öfkenin global olduğunu düşünmemiz hiçte yanlış olmayacak.

"Belligerence","Brutal yet Pracise","The one we must kill" parçaları çok başarılı... Dediğim gibi Metallica'nın And Justice For All albümü gibi başlayıp daha sonra bol miktarda Kreator, Exodus karışımı bir hal alıyor bu albüm, Tom Arraya benzeri vokaller de dikkat çekiyor. Başarılı bir grup zaten 10 yıldır piyasadalar, bu albümle tanıdığım için onların geçmişlerini eğerlendiremeyeceğim. Devam edin adamlarım!

7.8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 462 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions