ARMAGEDDA ''I Am'' (17.07.2010)


Eisenwald/Nordvis - 2010 - İsveç

Armagedda, ovv beni 7-8 sene önceye götürdü bu çalışma, zira söylemem gerek the Final War Approaching albümü döneminde kayıt edilip tahminimce beğenmedikleri bu parçaları sanırım artık ticari amaç için 8-9 sene sonra piyasaya sürmüşler. 2001 ile 2006 dönemlerinde çok büyük işlere imza atan Armagedda grubu, şu an artık devam etmiyor. Gravv kendi projesi L.I.K'te devam ediyor A ise bir çok projede, ama Armagedda gibi bir projeye bir daha kimse imza atamaz.

Şimdi "I AM" isimli bu 4 parçalık EP'yi nasıl değerlendireceğimi bilemedim. Ağustos'ta piyasaya çıkacak, fakat bu parçalar 2001-2002 döneminde kayıt edilmiş, yukarda da belirttiğim gibi The Final War Approaching albümü için düşünülmüş ve yeterli görülmemiş. Bence de o albüm seviyesinde değiller, beni asıl üzen şey ise bunca yıl sonra tekrardan gün yüzüne çıkması, NEDEN arkadaşlar, NEDEN!!!!

Grubunuz devam etse bir nebze anlayabilirim... Fakat Armagedda bir kaç yıl önce piyasayı kolpa bulup bu müziği bir daha yapmayacağız şeklinde açıklama yapmadı mı? Peki bu demo neyin nesi, neden 10 yıl önceki işe yaramaz parçaları tekrardan yayınlattınız? Bu grup beni yıllar önce çok uzak diyarlara götüren bir gruptu, halen dinledikçe o günleri anımsarım, fakat bu çalışma beni memnun etmedi!! Ahhh GRAVV ahh, niye devam etmedin ki sanki ? ? ?

6.9/10

Not: Puanı sadece bu 4 parça için verdim.

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions