HEMORAGY ''HeadBang Till Death'' (22.07.2010)


Autoproduction - 2010 - Fransa

Hemoragy grubunu ilk kez dinliyorum fakat sizlere kısaca şöyle özetleyebilirim. Fransa'dan çıkmış ve eski kafa heavy/thrash metali ile rock müziği birleştiren standarta yakın kalitede bir grup oluyorlar. Şarkı sözleri daha çok heavy metal&rock müzik tarzının yaşam standartlarından bahsediyor. Ölene kadar kafa sallamak,bu konserdeki tüm biletler bitti, tüm metalciler toplanıp balığa çıkalım vs. gibi eğlenceli bir tarz liriksel konsepte sahipler.

Müzikleri hakkında çok uzun soluklu bir şey diyemeyeceğim grupta bir çok şey var fakat saldırganlık çok eksik, müzikler genelde orta-tempo'da gidiyor. Çok fazla hızlanmıyor. Buda benim için eksi bir puan, çünkü thrash metal yaptıklarını söylüyorlar ve thrash metalde bu kadar ağır tempoda parçalar genelde tercih edilmiyor.

Özellikle belirtmek istediğim bir şeyde grubun albüm kapakları,gerçekten tek kelime ile harikalar... Kim çiziyorsa ellerinden öpmek lazım. Umarım daha fazla enstruman kabiliyeti ve sıkı bestelerle yeni albümlerinde dinleyenlerine ulaşırlar.

6.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 433 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions