D.K.R. ''What the Fuck is... D.K.R.?'' (23.07.2010)


Demo - 2009 - Brezilya

Şu sıcak yaz günlerinde sıcak topraklardan alevli demolar dinlemeyi çok seviyorum. İstanbul'da şu an nem oranı yüzde 75 ve gecenin 2'si olmasına rağmen hava sıcaklığı 29 derece, böyle bir şeyi hayatım boyunca yaşamamıştım (ben Bursa'da her gün yaşıyorum, nefes almak çok zor :) / Goremented). D.K.R grubu henüz yeni bir grup crossover tarzı thrash metal yapıyorlar. En büyük etkileşimleri tabiki D.R.I :)

Orjinal bir grup olduğunu söyleyemem fakat genede heyecanlı, hareketli, saldırgan bir yapıları var, punk/hc karışımı da bu müziğe çok yakışıyor. Yer yer back vokaller ile çok fazla bu hava hissediliyor. 12.37 saniyelik bir demo bu,8 parça var, parça uzunlukları genelde 1 dakika ile 2 dakika arasında değişiyor.

Genel olarak politik temalara el atan bu arkadaşlarımıza ilk demolarından ötürü öncelikle aleme hoşgeldiniz ardındanda 2 sene geçmek üzere nerde yeni ürün diye seslenmek istiyorum... İşin arkasını bırakmayın !!!

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 423 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions