D.K.R. ''What the Fuck is... D.K.R.?'' (23.07.2010)


Demo - 2009 - Brezilya

Şu sıcak yaz günlerinde sıcak topraklardan alevli demolar dinlemeyi çok seviyorum. İstanbul'da şu an nem oranı yüzde 75 ve gecenin 2'si olmasına rağmen hava sıcaklığı 29 derece, böyle bir şeyi hayatım boyunca yaşamamıştım (ben Bursa'da her gün yaşıyorum, nefes almak çok zor :) / Goremented). D.K.R grubu henüz yeni bir grup crossover tarzı thrash metal yapıyorlar. En büyük etkileşimleri tabiki D.R.I :)

Orjinal bir grup olduğunu söyleyemem fakat genede heyecanlı, hareketli, saldırgan bir yapıları var, punk/hc karışımı da bu müziğe çok yakışıyor. Yer yer back vokaller ile çok fazla bu hava hissediliyor. 12.37 saniyelik bir demo bu,8 parça var, parça uzunlukları genelde 1 dakika ile 2 dakika arasında değişiyor.

Genel olarak politik temalara el atan bu arkadaşlarımıza ilk demolarından ötürü öncelikle aleme hoşgeldiniz ardındanda 2 sene geçmek üzere nerde yeni ürün diye seslenmek istiyorum... İşin arkasını bırakmayın !!!

7.5/10

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions