ACCU§ER ''Agitation'' (25.07.2010)


Red Shift - 2010 - Almanya

Aslında tarihine bakacak olursak kökeni 80lere dayanan bir grup "Accu§er" eski albümlerinden sanırım bir tanesini dinlemiştim daha thrash metaldi. Ama şu an 2000'lerin sonlarına doğru tüm dünyada yaygınlaşan southern, groove thrash metal/metalcore tarzı müziğin takipçilerinden gibi gözüküyorlar. Barlarda çalan gruplar vardır, hani coşturur, aynen o tarz bir müziğe sahipler..

Bu abiler Almanyalı kanlarında thrash metal olmalı. Ama saldırgan bir albüm dinleyemiyorum malesef, modern-thrash, post-thrash denilen yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü, tam anlamıyla bir thrash ziyafeti çekemiyorum. Ama grup gerçekten insanı yerinden oynatıyor. Hani barda dinlesem kaç bira içtiğime bakıp, o oranda kafa sallarım. Şu an grubu gece 03:28 itibariyle üst üste 2inci kez dinliyorum, bira sayım hakkında herhangi bir bilgi vermek istemiyorum. Fakat coşturuyorlar. Kayıt kalitesi, enstrüman kabiliyeti, vokal performansı "vay canına" tarzına çok yakınlar.

Politik sözleri var, ama gaza getiren sound'ları ile ön plana çıkıyorlar, sanırım kimse şarkı sözlerine dikkat etmeyecektir. Çok kaliteli bir albüm, tebrik ederim.

7.8/10

Yazar: Cenk A.

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions