ACCU§ER ''Agitation'' (25.07.2010)


Red Shift - 2010 - Almanya

Aslında tarihine bakacak olursak kökeni 80lere dayanan bir grup "Accu§er" eski albümlerinden sanırım bir tanesini dinlemiştim daha thrash metaldi. Ama şu an 2000'lerin sonlarına doğru tüm dünyada yaygınlaşan southern, groove thrash metal/metalcore tarzı müziğin takipçilerinden gibi gözüküyorlar. Barlarda çalan gruplar vardır, hani coşturur, aynen o tarz bir müziğe sahipler..

Bu abiler Almanyalı kanlarında thrash metal olmalı. Ama saldırgan bir albüm dinleyemiyorum malesef, modern-thrash, post-thrash denilen yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü, tam anlamıyla bir thrash ziyafeti çekemiyorum. Ama grup gerçekten insanı yerinden oynatıyor. Hani barda dinlesem kaç bira içtiğime bakıp, o oranda kafa sallarım. Şu an grubu gece 03:28 itibariyle üst üste 2inci kez dinliyorum, bira sayım hakkında herhangi bir bilgi vermek istemiyorum. Fakat coşturuyorlar. Kayıt kalitesi, enstrüman kabiliyeti, vokal performansı "vay canına" tarzına çok yakınlar.

Politik sözleri var, ama gaza getiren sound'ları ile ön plana çıkıyorlar, sanırım kimse şarkı sözlerine dikkat etmeyecektir. Çok kaliteli bir albüm, tebrik ederim.

7.8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 507 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions