ACCU§ER ''Agitation'' (25.07.2010)


Red Shift - 2010 - Almanya

Aslında tarihine bakacak olursak kökeni 80lere dayanan bir grup "Accu§er" eski albümlerinden sanırım bir tanesini dinlemiştim daha thrash metaldi. Ama şu an 2000'lerin sonlarına doğru tüm dünyada yaygınlaşan southern, groove thrash metal/metalcore tarzı müziğin takipçilerinden gibi gözüküyorlar. Barlarda çalan gruplar vardır, hani coşturur, aynen o tarz bir müziğe sahipler..

Bu abiler Almanyalı kanlarında thrash metal olmalı. Ama saldırgan bir albüm dinleyemiyorum malesef, modern-thrash, post-thrash denilen yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü, tam anlamıyla bir thrash ziyafeti çekemiyorum. Ama grup gerçekten insanı yerinden oynatıyor. Hani barda dinlesem kaç bira içtiğime bakıp, o oranda kafa sallarım. Şu an grubu gece 03:28 itibariyle üst üste 2inci kez dinliyorum, bira sayım hakkında herhangi bir bilgi vermek istemiyorum. Fakat coşturuyorlar. Kayıt kalitesi, enstrüman kabiliyeti, vokal performansı "vay canına" tarzına çok yakınlar.

Politik sözleri var, ama gaza getiren sound'ları ile ön plana çıkıyorlar, sanırım kimse şarkı sözlerine dikkat etmeyecektir. Çok kaliteli bir albüm, tebrik ederim.

7.8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 476 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions