NAASTRAND ''Blasphemous Hell Murder'' (25.07.2010)


Self Mutilation Services - 2010 - Meksika

Meksika'da acayip insanlar var, bu konuda hem fikir olduğum bir çok dostumda bulunuyor. Orada bu tip işler çok farklı işliyor. Black Metal denilince hele, underground'da acayip gruplar çıkabiliyor karşınıza Naastrand da bunlardan biri, İsveç underground'ı kokuyor. Ama baya gazlı arkadaşlarımız. Armagedda, Ondskapt, Pest, Watain gibi grupları baya dinlemişler.Etkileşim oradan geliyor."Bence"

2004 sonrası gruplarda Armaggedda etkisi görmemek mümkün değil,çünkü Gravv ve A o kadar etkili riff'ler,lirikler ve parçalar ortaya çıkardı ki anasını satayım milleti hipnotize ettiler.Bu arkadaşlar gerçekten black metal 'in ateşli halini şu 6 senelik periodda ortaya koymuş gibi gözüküyor.2 albüm 1 split 1 demo ile aktif bir grup olduğunu cümle aleme duyurdular.

Raw,kirli black metal seviyorsanız ,gözlerinizi dört açın,yoksa çok geç olabilir. Pure Blasphemy!!!

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 425 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions