NAASTRAND ''Blasphemous Hell Murder'' (25.07.2010)


Self Mutilation Services - 2010 - Meksika

Meksika'da acayip insanlar var, bu konuda hem fikir olduğum bir çok dostumda bulunuyor. Orada bu tip işler çok farklı işliyor. Black Metal denilince hele, underground'da acayip gruplar çıkabiliyor karşınıza Naastrand da bunlardan biri, İsveç underground'ı kokuyor. Ama baya gazlı arkadaşlarımız. Armagedda, Ondskapt, Pest, Watain gibi grupları baya dinlemişler.Etkileşim oradan geliyor."Bence"

2004 sonrası gruplarda Armaggedda etkisi görmemek mümkün değil,çünkü Gravv ve A o kadar etkili riff'ler,lirikler ve parçalar ortaya çıkardı ki anasını satayım milleti hipnotize ettiler.Bu arkadaşlar gerçekten black metal 'in ateşli halini şu 6 senelik periodda ortaya koymuş gibi gözüküyor.2 albüm 1 split 1 demo ile aktif bir grup olduğunu cümle aleme duyurdular.

Raw,kirli black metal seviyorsanız ,gözlerinizi dört açın,yoksa çok geç olabilir. Pure Blasphemy!!!

7/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions