NAASTRAND ''Blasphemous Hell Murder'' (25.07.2010)


Self Mutilation Services - 2010 - Meksika

Meksika'da acayip insanlar var, bu konuda hem fikir olduğum bir çok dostumda bulunuyor. Orada bu tip işler çok farklı işliyor. Black Metal denilince hele, underground'da acayip gruplar çıkabiliyor karşınıza Naastrand da bunlardan biri, İsveç underground'ı kokuyor. Ama baya gazlı arkadaşlarımız. Armagedda, Ondskapt, Pest, Watain gibi grupları baya dinlemişler.Etkileşim oradan geliyor."Bence"

2004 sonrası gruplarda Armaggedda etkisi görmemek mümkün değil,çünkü Gravv ve A o kadar etkili riff'ler,lirikler ve parçalar ortaya çıkardı ki anasını satayım milleti hipnotize ettiler.Bu arkadaşlar gerçekten black metal 'in ateşli halini şu 6 senelik periodda ortaya koymuş gibi gözüküyor.2 albüm 1 split 1 demo ile aktif bir grup olduğunu cümle aleme duyurdular.

Raw,kirli black metal seviyorsanız ,gözlerinizi dört açın,yoksa çok geç olabilir. Pure Blasphemy!!!

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 393 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions