INTER ARBOREA ''Ya.Otreshennost.Granitsi.Svyatoye'' (26.07.2010)


Wroth Emitter/Backfire Prod - 2010 - Rusya

Rusya'dan kasvetli, karanlık bir grup INTER ARBOREA. daha önce iki demo ve bir single'a imza atan grubun ilk tam süreli albümü bu. Tuhaf bir albüm kapağına sahip, atmosferi hissettiren renkler kullanılmış.

38 dakikalık tek şarkıdan oluşan albümde, grup funeral doom metal ile ambient karışımı bir şeyler ortaya koymuş. Albüm en başta ambient etkisi ile clean gitar tonu ve bass gitar ile doom metal modunda, davulsuzca uzunca bir süre devam ediyor, daha sonra bir miktar distortionlı gitarlar ile kısa bir süre post-rocka bağlıyor. Arada sözler var fakat sanıyorum ki Rusça olduğu için ne dendiği konusunda bir fikrim yok. Sonlara doğru daha ambient/noiz ve boğuk karanlık bir atmosfer beliriyor.

Genel olarak, yanlızlığı hissettiren, sıkıntılı atmosferi olan bir albüm, tarz olarak istediğini verebilmiş. Ambient ve underground, karanlık doom sevenlere tavsiye edebilirim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 448 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions