BATTALION ''Underdogs'' (01.08.2010)


Silverwolf Productions - 2010 - İsviçre

Öncelikle belirtmeliyim ki genel olarak İsviçre'den herhangi bir thrash metal grubu daha önce dinlememiştim. Klasik Alman etkileşimi zaten direk olarak göze çarpıyor, safkan thrash metal değiller fakat 80ler heavy/speed metalini 90ler başları thrash metali ile harmanlamış gözüküyorlar.

Çok çılgın albüm kapakları var, mor mor renkler aslında hayra işaret etmez ama tabi ki grubun kendi tercihidir.Thrash manyakları isimli parçaları albüme gerçekten güzel bir enstantane katmış. Çok fazla klasik bulduğumu söylemeden geçemeyeceğim, speed metal&thrash metal Battalion grubu yine Avrupa'nın göbeğinden tüm dünyaya isimlerini duyurdular. (Özellikle seçmedim bu gün tüm gruplar bu bölgeden çıkıyor)

Sözler olarak genel metalci tanımlamalarını kullanmışlar.Thrash Maniacs, Headbangers, Running Alone vs. gayet derli toplu, cıgı cıgı cıgı rifleri sevenler için birebir bir çalışma,bakmayın öyle öküz gibi bu albümü dinlemelisiniz!

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 431 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions