BATTALION ''Underdogs'' (01.08.2010)


Silverwolf Productions - 2010 - İsviçre

Öncelikle belirtmeliyim ki genel olarak İsviçre'den herhangi bir thrash metal grubu daha önce dinlememiştim. Klasik Alman etkileşimi zaten direk olarak göze çarpıyor, safkan thrash metal değiller fakat 80ler heavy/speed metalini 90ler başları thrash metali ile harmanlamış gözüküyorlar.

Çok çılgın albüm kapakları var, mor mor renkler aslında hayra işaret etmez ama tabi ki grubun kendi tercihidir.Thrash manyakları isimli parçaları albüme gerçekten güzel bir enstantane katmış. Çok fazla klasik bulduğumu söylemeden geçemeyeceğim, speed metal&thrash metal Battalion grubu yine Avrupa'nın göbeğinden tüm dünyaya isimlerini duyurdular. (Özellikle seçmedim bu gün tüm gruplar bu bölgeden çıkıyor)

Sözler olarak genel metalci tanımlamalarını kullanmışlar.Thrash Maniacs, Headbangers, Running Alone vs. gayet derli toplu, cıgı cıgı cıgı rifleri sevenler için birebir bir çalışma,bakmayın öyle öküz gibi bu albümü dinlemelisiniz!

7/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions