BATTALION ''Underdogs'' (01.08.2010)


Silverwolf Productions - 2010 - İsviçre

Öncelikle belirtmeliyim ki genel olarak İsviçre'den herhangi bir thrash metal grubu daha önce dinlememiştim. Klasik Alman etkileşimi zaten direk olarak göze çarpıyor, safkan thrash metal değiller fakat 80ler heavy/speed metalini 90ler başları thrash metali ile harmanlamış gözüküyorlar.

Çok çılgın albüm kapakları var, mor mor renkler aslında hayra işaret etmez ama tabi ki grubun kendi tercihidir.Thrash manyakları isimli parçaları albüme gerçekten güzel bir enstantane katmış. Çok fazla klasik bulduğumu söylemeden geçemeyeceğim, speed metal&thrash metal Battalion grubu yine Avrupa'nın göbeğinden tüm dünyaya isimlerini duyurdular. (Özellikle seçmedim bu gün tüm gruplar bu bölgeden çıkıyor)

Sözler olarak genel metalci tanımlamalarını kullanmışlar.Thrash Maniacs, Headbangers, Running Alone vs. gayet derli toplu, cıgı cıgı cıgı rifleri sevenler için birebir bir çalışma,bakmayın öyle öküz gibi bu albümü dinlemelisiniz!

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 449 oy) Teşekkürler!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions