MORBID CARNAGE ''Night Assassins'' (01.08.2010)


Pulverised Records - 2010 - Macaristan

Macaristanlı Emo düşmanları iş başında,ilk albümleriyle ülkedeki ve dünyadaki emolara şiddet ile düşman olduklarını kapaklarıyla deklare ediyorlar. Standart thrash metal rifleriyle, gazlı havaları, çığırtkan vokalleri ile son dönemde sürü sepet çıkan thrash metal grupları ile yarışmaya giriyor.80'ler sonları thrash metal dünyası 2000'lerin sonlarına doğru tekrardan canlandı. Morbid Carnage grubu thrash metal efendilerini takip eden genç Macarlardan oluşuyor.

Çok saldırgan, duvara grafiti boyası ile MORBID CARNAGE yazdıran, yolda gördüğü renkli saçlı emoyu yerle bir eden ve sopalarla döven bir albüm kapaklarına sahipler, son dönemde iyice yayınlaşan metalci, emocu kavgasını da bu derece kapakta dikta eden başka bir grup ile karşılaşmamıştım.

Standart rifler, saldırgan tavır, biz en iyiyiz kibiri, yer yer groovy, core kısımlar fakat kırbaç gibi sırtınızda şaklayan davulları da unutmamak gerekiyor. Castle in Pain,Warlust, Empty Graves standart üstü parçalar, kapağa dikkat edin derim, çünkü "Night Assassin " isimli albümde sanırım en çok dikkat çekecek olan şey de o .

7.5/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions