YSKELGROTH ''Unholy Primitive Nihilism'' (01.08.2010)


Regimental Records - 2010 - İspanya

Vay efenim vay,yüce death metalci Dave Rotten abimizde black metal çamuruna bulaşmayı denemiş.Yskelgroth ile black metal alemine bir ürün sunalım demiş. 4 sene evvel kayıt ettikleri parçaları piyasaya sürmüşler. Black/Death tarzında bir ürün sunulmaya çalışılmış. Archgoat'ın geri dönüşü sanırım Dave abimizi gaza getirmiş olmalı.

Fakat bir boka benzemeyen,aynı şeyleri tekrar eden bir kayıt olmuş. Açıkçası hiç beğenmedim, gereksiz buldum, hiç bu tarza gitmeyen vokaller, besteleri ziyan etmiş, kayda genel olarak verilen efektte çok ama çok başarısız. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Dave'e olan saygımızdan dolayı susuyorum.

5.5/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions