YSKELGROTH ''Unholy Primitive Nihilism'' (01.08.2010)


Regimental Records - 2010 - İspanya

Vay efenim vay,yüce death metalci Dave Rotten abimizde black metal çamuruna bulaşmayı denemiş.Yskelgroth ile black metal alemine bir ürün sunalım demiş. 4 sene evvel kayıt ettikleri parçaları piyasaya sürmüşler. Black/Death tarzında bir ürün sunulmaya çalışılmış. Archgoat'ın geri dönüşü sanırım Dave abimizi gaza getirmiş olmalı.

Fakat bir boka benzemeyen,aynı şeyleri tekrar eden bir kayıt olmuş. Açıkçası hiç beğenmedim, gereksiz buldum, hiç bu tarza gitmeyen vokaller, besteleri ziyan etmiş, kayda genel olarak verilen efektte çok ama çok başarısız. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Dave'e olan saygımızdan dolayı susuyorum.

5.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 425 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions