YSKELGROTH ''Unholy Primitive Nihilism'' (01.08.2010)


Regimental Records - 2010 - İspanya

Vay efenim vay,yüce death metalci Dave Rotten abimizde black metal çamuruna bulaşmayı denemiş.Yskelgroth ile black metal alemine bir ürün sunalım demiş. 4 sene evvel kayıt ettikleri parçaları piyasaya sürmüşler. Black/Death tarzında bir ürün sunulmaya çalışılmış. Archgoat'ın geri dönüşü sanırım Dave abimizi gaza getirmiş olmalı.

Fakat bir boka benzemeyen,aynı şeyleri tekrar eden bir kayıt olmuş. Açıkçası hiç beğenmedim, gereksiz buldum, hiç bu tarza gitmeyen vokaller, besteleri ziyan etmiş, kayda genel olarak verilen efektte çok ama çok başarısız. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Dave'e olan saygımızdan dolayı susuyorum.

5.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 404 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions