CHILDREN OF MEGATON ''Nuclear Fallout'' (04.08.2010)


Self Released - 2010 - İtalya

İtalyalı yeni bir black metal grubu Children of Megaton. Grup hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım. İlk EP’leri “Nuclear Fallout” ismini taşımakta. Wasteland, Sounds of the Apocalypse ve I am Legion isimlerini taşıyan 3 parçadan oluşuyor. Albüm kapağı ismini güzel lanse etmiş. Şehrin ortasında nükleer patlama ve alevler ateşler altında yıkık bir şehir.

Şarkılara gelecek olursam sözler sağlam, saldırgan. Aynı saldırganlık müzikte de var. Favori parçam ise “I am Legion” gerek sözleri gerek müziği her şeyiyle çok hoşuma gitti. Genel itibariyle davullar sürekli bir koşturma peşinde gibi gözüküyor, blastlar hız kesmiyor tabi ki drum machine olduğunu unutmamak gerekiyor. Gitarlar da ise yer yer hoş riffler bulunmakta ama genellikle kaotik kısımlar dikkat çekiyor. Vokaller de ise genel olarak kirli tonda scream ve brutal vokal bulunmakta. Bu kısa çalışmada ki favori parçamın şu sözleriyle kritiğime son veriyorum.

“I am the Alpha and the Omega
who is and who was
And who is to come
The Almighty
I am the first and the last
And the Living one
I was dead, and behold, I am alive
Forevermore.
If I die
I'll reborn
In a vault
I'm a clone.”


7/10

Yazar: AngelCorpse
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 439 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions