CSEJTEY ''The Unnameable'' (04.08.2010)


Self Released - 2010 - Macaristan

Öncelikle 100 adet limitli olarak basılmış bir albümden bir tane elimde olması değişik bir tat veriyor bana ve bunun için Neverheard distroya teşekkür ediyorum. 2006 yılında kurulan Macar grup CSEJTEY'in geçtiğimiz Ocak ayında piyasaya sürdüğü bu EP, grubun ilk ürünü ve üç parçadan oluşuyor.

Grup melodik black metal icra ediyor. Müzikte bir miktar epik etkiler mevcut. Ekstra değişik enstrüman içeren bir melodik yada epik black metal grubu değil tabi. Değişken scream vokaller ve koro vokal başarılı olmuş. Bilindik black metal riffleri ve davulları ile grubu benzerlerinden çok fazla ayıracak nitelikte bir müziği yok, tabi bu kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Macarca sözleri olan şarkıların anlamlarını anlayamadım ama grubun tanıtımında söz içeriği olarak kozmos'dan bahsediliyor, sanıyorum ki kapak resmi de bununla alakalı.

Avrupa'nın doğusundan yeni, kaliteli melodik black metal grubu merak eden olursa bir bakmakta fayda var.

7.2/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 454 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions