CSEJTEY ''The Unnameable'' (04.08.2010)


Self Released - 2010 - Macaristan

Öncelikle 100 adet limitli olarak basılmış bir albümden bir tane elimde olması değişik bir tat veriyor bana ve bunun için Neverheard distroya teşekkür ediyorum. 2006 yılında kurulan Macar grup CSEJTEY'in geçtiğimiz Ocak ayında piyasaya sürdüğü bu EP, grubun ilk ürünü ve üç parçadan oluşuyor.

Grup melodik black metal icra ediyor. Müzikte bir miktar epik etkiler mevcut. Ekstra değişik enstrüman içeren bir melodik yada epik black metal grubu değil tabi. Değişken scream vokaller ve koro vokal başarılı olmuş. Bilindik black metal riffleri ve davulları ile grubu benzerlerinden çok fazla ayıracak nitelikte bir müziği yok, tabi bu kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Macarca sözleri olan şarkıların anlamlarını anlayamadım ama grubun tanıtımında söz içeriği olarak kozmos'dan bahsediliyor, sanıyorum ki kapak resmi de bununla alakalı.

Avrupa'nın doğusundan yeni, kaliteli melodik black metal grubu merak eden olursa bir bakmakta fayda var.

7.2/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 434 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions