VEÉR ''The Measure of Waste'' (04.08.2010)


Caverna Abismal / Neverheard - 2009 - The Measure of Waste

Macar grup Veér, 2009 yılında kurulmuş ve aynı sene içerisinde ilk albümünü piyasaya sürmüş. Kapak resminden de az çok ne tarz bir grup olduğunu anlayabiliyoruz aslında.

Black metal dinleyicisinin takdir edebileceği bir sound'ta, temiz bir prodüksiyon ile black metal icra ediyor grup. Tarzı için seksenlerin black metalinin biraz daha modernize hali denebilir, bir miktar punk, thrash metal etkisi var. Kayıt ne kadar kaliteli olursa olsun o çiğ sound'u ve black metalin ruhunu hissettirebiliyor. Bass gitar tonu ve müziğin arasında kaybolmayışı da oldukça lezzetli.

Kasvetli ve soğuk... Macaristan ve komşu ülkelerinden bu tarz grupları duymaya alışığız aslında, oldukça başarılı! Black metali daha eski kafada ve saf sevenlere tavsiye edebileceğim bir albüm.

8.5/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions