VEÉR ''The Measure of Waste'' (04.08.2010)


Caverna Abismal / Neverheard - 2009 - The Measure of Waste

Macar grup Veér, 2009 yılında kurulmuş ve aynı sene içerisinde ilk albümünü piyasaya sürmüş. Kapak resminden de az çok ne tarz bir grup olduğunu anlayabiliyoruz aslında.

Black metal dinleyicisinin takdir edebileceği bir sound'ta, temiz bir prodüksiyon ile black metal icra ediyor grup. Tarzı için seksenlerin black metalinin biraz daha modernize hali denebilir, bir miktar punk, thrash metal etkisi var. Kayıt ne kadar kaliteli olursa olsun o çiğ sound'u ve black metalin ruhunu hissettirebiliyor. Bass gitar tonu ve müziğin arasında kaybolmayışı da oldukça lezzetli.

Kasvetli ve soğuk... Macaristan ve komşu ülkelerinden bu tarz grupları duymaya alışığız aslında, oldukça başarılı! Black metali daha eski kafada ve saf sevenlere tavsiye edebileceğim bir albüm.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 439 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions