TORZZ ''Assimilate To A Particular Paradise'' (04.08.2010)


Self-Released - 2010 - Macaristan

Bu gün kritikleyeceğim son Macar grup TORZZ, 2009 yılının sonbahar ayında kurulmuş ve geçtiğimiz günlerde ilk ürünü olan ''Assimilate To A Particular Paradise'' isimli EP'yi çıkarmış.

Çiğ bir sound ve düzgün bir kayıt ile grindcore icra ediyor grup. Toplamı 9 dakika olan EP'de kısa bir intro ve 1-2 dakikalık 5 parça mevcut, normal olarak :) Müziğe gene olarak çiğ tadı veren gitar tonları ve davullarda bir death metal grubu kadar hızlı kullanılan blast-beat'ler gayet başarılı olmuş. Grindcore scream vokalleri ve homurtulu brutal vokaller grubu baş tacı ediyor.

Eğlenceli şarkı isimleri ve felaket, yıkıcı hızı ile Torzz grindcore sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 441 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions