TORZZ ''Assimilate To A Particular Paradise'' (04.08.2010)


Self-Released - 2010 - Macaristan

Bu gün kritikleyeceğim son Macar grup TORZZ, 2009 yılının sonbahar ayında kurulmuş ve geçtiğimiz günlerde ilk ürünü olan ''Assimilate To A Particular Paradise'' isimli EP'yi çıkarmış.

Çiğ bir sound ve düzgün bir kayıt ile grindcore icra ediyor grup. Toplamı 9 dakika olan EP'de kısa bir intro ve 1-2 dakikalık 5 parça mevcut, normal olarak :) Müziğe gene olarak çiğ tadı veren gitar tonları ve davullarda bir death metal grubu kadar hızlı kullanılan blast-beat'ler gayet başarılı olmuş. Grindcore scream vokalleri ve homurtulu brutal vokaller grubu baş tacı ediyor.

Eğlenceli şarkı isimleri ve felaket, yıkıcı hızı ile Torzz grindcore sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 424 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions