TORZZ ''Assimilate To A Particular Paradise'' (04.08.2010)


Self-Released - 2010 - Macaristan

Bu gün kritikleyeceğim son Macar grup TORZZ, 2009 yılının sonbahar ayında kurulmuş ve geçtiğimiz günlerde ilk ürünü olan ''Assimilate To A Particular Paradise'' isimli EP'yi çıkarmış.

Çiğ bir sound ve düzgün bir kayıt ile grindcore icra ediyor grup. Toplamı 9 dakika olan EP'de kısa bir intro ve 1-2 dakikalık 5 parça mevcut, normal olarak :) Müziğe gene olarak çiğ tadı veren gitar tonları ve davullarda bir death metal grubu kadar hızlı kullanılan blast-beat'ler gayet başarılı olmuş. Grindcore scream vokalleri ve homurtulu brutal vokaller grubu baş tacı ediyor.

Eğlenceli şarkı isimleri ve felaket, yıkıcı hızı ile Torzz grindcore sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

8/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions