GHAST ''May the Curse Bind'' (07.08.2010)


Flenser Records - 2010 - Birleşik Krallık

Ghast ilk splitinden sonra ''My the Curse Bind'' albümüyle karşımıza çıkıyor. Grup kendini black/doom olarak etiketlemiş fakat doom metalle pek alakası yok, bildiğimiz black metal grubu işte. Böyle enstantenelere gerek yok bence neysen osundur.

Albüm kapağı hakkında bir şey diyemiyorum gayet sade olmuş , zaten birşey anladığımı da söyleyemem. Fakat kaydın kötü olduğu kanaatindeyim. Özellikle davulların hızlandığı bölümlerde gitarlar boğuklaşıp eziliyor. Müzikal açıdan da pek birşey bulamadım gayet zayıf riffler. Madem black/doom (!) yapıyorsunuz biraz daha kafaları bulandıracak arpejler yazıp yine kirli bir kayıt yapılarak kasvetli parçalar ortaya çıkabilirdi ''bence''. Parçalar bazı yerlerde yavaşlaşıp bazı yerlerde ise hızlanıyor. En azından bunu iyi bir durum olarak gösterebilirim, yoksa baya sıkıcı bir albüm olacakmış. Vokaller bildiğimiz scream vokal ama bazı bölümlerde daha bir cırtlak hale dönüşüyor. Açıkçası albüm pek hoşuma gitmedi, bana hiçbir şey hissettirmedi.

6/10

Yazar: Aguarest
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 466 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions