KETUM ''Kazımasyon'' (09.08.2010)


Self-Released - 2010 - Türkiye (İzmir)

Katliam a-la franga! İzmirli Death/Crust grubu Ketum ramazan ayına girmeden yeni bir EP ile kulaklarımıza bayram ettirmek için yine sahnede. Katıksız stüdyo kaydı EP ye Kazımasyon adı verilmiş ki hakketmişte bana göre.

5 şarkıdan oluşan Kazımasyon EP, sound olarak gene her zamanki Ketum sound unu içermekle beraber aynı şiddetli, nefret dolu ve isyankar sözleriyle dinleyenlerin gözünü açmaya devam ediyor. EP deki şarkıların tamamı Türkçe olup sırayla isimleri; Kına, Likidite Girsin Göte, Senaryo, Yalanlar ve Yapma.

Kısaca grubun, albüm beklentisi içindeki dinleyicilerine aperatif olarak sunduğu bu kaydı mutlaka edinin dinleyin ve albüm öncesi açlığınızı bir nebzede olsa giderin. Ayrıca EP internetten paylaşılmaktadır (indirmek için tıklayın). Mutlaka indirin dinleyin derim özellikle tarzı sevenler kaçırmamalı.

6.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 445 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions