KETUM ''Kazımasyon'' (09.08.2010)


Self-Released - 2010 - Türkiye (İzmir)

Katliam a-la franga! İzmirli Death/Crust grubu Ketum ramazan ayına girmeden yeni bir EP ile kulaklarımıza bayram ettirmek için yine sahnede. Katıksız stüdyo kaydı EP ye Kazımasyon adı verilmiş ki hakketmişte bana göre.

5 şarkıdan oluşan Kazımasyon EP, sound olarak gene her zamanki Ketum sound unu içermekle beraber aynı şiddetli, nefret dolu ve isyankar sözleriyle dinleyenlerin gözünü açmaya devam ediyor. EP deki şarkıların tamamı Türkçe olup sırayla isimleri; Kına, Likidite Girsin Göte, Senaryo, Yalanlar ve Yapma.

Kısaca grubun, albüm beklentisi içindeki dinleyicilerine aperatif olarak sunduğu bu kaydı mutlaka edinin dinleyin ve albüm öncesi açlığınızı bir nebzede olsa giderin. Ayrıca EP internetten paylaşılmaktadır (indirmek için tıklayın). Mutlaka indirin dinleyin derim özellikle tarzı sevenler kaçırmamalı.

6.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 463 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions