BASTARD PRIEST ''Under the Hammer of Destruction'' (08.31.2010)


Pulverized Records/Blood Harvest Records - 2010 - İsveç

İsveçli grup Bastard Priest ilk albümleri ile karşımızdalar, bu albümlerindeki parçaları daha önce çalmışlar 2007 ve 2008 yıllarında yayınlamadıkları demolarındaki bazı şarkıları yeniden yorumlayıp piyasaya sürmüşler. Tabi ki 0 km parçalarda bulunmuyor değil.. Aslında bana gelen tanıtımlarda death metal denilmiş. Bana göre de death metal riffleri bulunuyor ama bu albümde gerek kirlilik gerek de aksak ritimler ve serseri vokalleriyle daha ziyade bir punk-metal albümü olarak raflardaki yerini almış gibi gözüküyor.

Köklerine bağlı bu tarzı çok seviyorum çünkü bu hem black, hem death, hem thrash metal hem de punk bulunuyor. Yer yer bana Dismember/Unleashed/Entombed havası verse de o tarzın bilindik İsveçli temsilcileri olmasından dolayı bu şekilde hissetmeme neden olmuşta olabilirler..

Blasphemy from Hell, Evil Pain, Power of Death gibi klişe ama sıkı parçaları bulunuyor. Bence underground takipçileri, pislikten, agresiflikten, aksak ritimlerden hoşlanıyorsanız; ne duruyorsunuz ulan!

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 434 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions