BASTARD PRIEST ''Under the Hammer of Destruction'' (08.31.2010)


Pulverized Records/Blood Harvest Records - 2010 - İsveç

İsveçli grup Bastard Priest ilk albümleri ile karşımızdalar, bu albümlerindeki parçaları daha önce çalmışlar 2007 ve 2008 yıllarında yayınlamadıkları demolarındaki bazı şarkıları yeniden yorumlayıp piyasaya sürmüşler. Tabi ki 0 km parçalarda bulunmuyor değil.. Aslında bana gelen tanıtımlarda death metal denilmiş. Bana göre de death metal riffleri bulunuyor ama bu albümde gerek kirlilik gerek de aksak ritimler ve serseri vokalleriyle daha ziyade bir punk-metal albümü olarak raflardaki yerini almış gibi gözüküyor.

Köklerine bağlı bu tarzı çok seviyorum çünkü bu hem black, hem death, hem thrash metal hem de punk bulunuyor. Yer yer bana Dismember/Unleashed/Entombed havası verse de o tarzın bilindik İsveçli temsilcileri olmasından dolayı bu şekilde hissetmeme neden olmuşta olabilirler..

Blasphemy from Hell, Evil Pain, Power of Death gibi klişe ama sıkı parçaları bulunuyor. Bence underground takipçileri, pislikten, agresiflikten, aksak ritimlerden hoşlanıyorsanız; ne duruyorsunuz ulan!

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 411 oy) Teşekkürler!


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions