VICTIMIZER ''Tales Of Loss And New Found Serenity'' (06.09.2010)


Deity Down Records - 2010 - Hollanda

Extreme ve underground Death metal takipçileri belki bilirler. Grubumuz Hollandalı Victimizer. Grubu kısaca tanıtmak gerekirse 1996 da kurulmuş 97'de self-released olarak ilk demolarını piyasaya sürmüşler uzun bir aranın ardından 2003 ve 2007 de yine self-released olarak sunulmuş eserleri mevcut. Fakat asıl yükseliş dönemi sanırım kritiğini yaptığım bu sene Deity Down Records'dan çıkardıkları mixini ve masteringini Dan Swanö'nun üstlendiği Tales of loss and new found serenity albümüdür.

Şarkılar çok sağlam, hızlı ve sert. Tarzları için extreme death metal desem yeridir. Sound ve kayıt gayet temiz ve güçlü. Eğer promosyonu da sağlam tutarlarsa iyi bir yerlere gelebilirler .Fakat tarz konusunda kendine has bir şey yakalayamamışlar bu da grubun eksisidir ve kolay kolay diğer grupların arasından sıyrılamazlar diye düşünüyorum. Görsellik konusunda da başarılılar, grubun tarzına yakışacak sadelikteler. Özellikle albüm kapağı ve logo, Firiklerin hikayelerini anlatan bir formatta. Herkesin dinleyebileceği bir grup desem yalan olur. Decide, Cannibal Corpse, Dying Fetus gibi grupların müziğinden hoşlananlar için tavsiye edebileceğim bir grup. Albümde dikkati çeken parçalar Reunited for eternity,Past the eulogy ve Feeding the rats.

8/10

Yazar: Naenia Virtus
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 450 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions