THORNGOTH ''Leere'' (09.09.2010)


Folter Records - 2010 - Almanya

Bavyaralı Black Metal grubu Thorngoth geçtiğimiz aylarda "Leere" isimli 3üncü uzun kayıtlı albümünü piyasaya Folter Records etiketi ile sürdü.Grubu yeni tanıdığım için geçmiş albümleri ile bu albümlerini kıyaslayamayacağım ama albümü 2.ve 3. kez dinlediğimde artık bir şeyler yazabileceğim kanısına kapıldım.

Soğuk,ölümcül ve kasvetli.. Sanırım albümün genel yapısını bu üç kelime kısaca özetliyor.Yer yer değişen ritimler zaman zaman doom metal atmosferi kazandırıyor ama genel yapısı ile düz ,agresif ve hızlı kısımların daha fazla olduğunu dile getirebilirim.Albümün tamamen konsept bir yapıda olduğunu düşünüyorum çünkü bir parça hariç tüm parçaların ismi "Leere" olarak belirlenmiş bunuda Türkçeye çevirecek olursak "Boşluk" anlamına gelmekte,sadece In der Leere isimli parçada boşluğun içerisinde gibi bir mana içermektedir.

Kasvetli black metal gruplarından hoşlanıyorsanız Thorngoth'un Leere isimli albümü tam size göre, Folter Records etiketiyle piyasada unutmayın.

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 423 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions