SONNEILLON ''Polymorphous'' (10.09.2010)


Let Them Come Productions - 2009 - Polonya

Polonya'dan şöyle değişik bir şeyler dinlemeyeli uzun zaman olmuştu. 2007 yılında kurulan Sonneillon, 2009 yılında ilk ürününü kaliteli bir EP olarak vermiş.

Semfonik black metal icra eden grubun müziğine baktığımızda aslında benzerlerinden çok çok farklı bir şey beklememiz gerektiğini anlıyoruz. Kötü anlamda değil tabi... Bu hususta kendi içindeki kaliteyi değerlendirmek kalıyor geriye. Temiz ve kaliteli bir prodüksiyonu var. Bilindik melodik/semfonik black metal tadı ve orkestral öğeler klavye ile verilmiş, tonlarını sevdiğimi söyleyebilirim bunun yanı sıra yer yer etnik havalar hissettiriyor.

Kapak olarak da tarz için oldukça çekici bana göre. Melodik/Semfonik black metal sevenlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 453 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions