SONNEILLON ''Polymorphous'' (10.09.2010)


Let Them Come Productions - 2009 - Polonya

Polonya'dan şöyle değişik bir şeyler dinlemeyeli uzun zaman olmuştu. 2007 yılında kurulan Sonneillon, 2009 yılında ilk ürününü kaliteli bir EP olarak vermiş.

Semfonik black metal icra eden grubun müziğine baktığımızda aslında benzerlerinden çok çok farklı bir şey beklememiz gerektiğini anlıyoruz. Kötü anlamda değil tabi... Bu hususta kendi içindeki kaliteyi değerlendirmek kalıyor geriye. Temiz ve kaliteli bir prodüksiyonu var. Bilindik melodik/semfonik black metal tadı ve orkestral öğeler klavye ile verilmiş, tonlarını sevdiğimi söyleyebilirim bunun yanı sıra yer yer etnik havalar hissettiriyor.

Kapak olarak da tarz için oldukça çekici bana göre. Melodik/Semfonik black metal sevenlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün.

8/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions