SONNEILLON ''Polymorphous'' (10.09.2010)


Let Them Come Productions - 2009 - Polonya

Polonya'dan şöyle değişik bir şeyler dinlemeyeli uzun zaman olmuştu. 2007 yılında kurulan Sonneillon, 2009 yılında ilk ürününü kaliteli bir EP olarak vermiş.

Semfonik black metal icra eden grubun müziğine baktığımızda aslında benzerlerinden çok çok farklı bir şey beklememiz gerektiğini anlıyoruz. Kötü anlamda değil tabi... Bu hususta kendi içindeki kaliteyi değerlendirmek kalıyor geriye. Temiz ve kaliteli bir prodüksiyonu var. Bilindik melodik/semfonik black metal tadı ve orkestral öğeler klavye ile verilmiş, tonlarını sevdiğimi söyleyebilirim bunun yanı sıra yer yer etnik havalar hissettiriyor.

Kapak olarak da tarz için oldukça çekici bana göre. Melodik/Semfonik black metal sevenlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 474 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions