CENOTAPH ''Putrescent Infectious Rabidity'' (17.09.2010)


Sevared Records/Coyote Records - 2010 - Türkiye (Ankara)

Yurtdışında adını en fazla duyuran ve dünya genelinde aynı tarzı yapan en baba gruplardan bir gram eksiği bulunmayan Türk grubu kimdir desek, hepimizin yanıtı Cenotaph olur. Sanırım bu dediklerimi destekleyen en büyük kanıt, grubun "Putrescent Infectious Rabidity" için Sevared Records ile anlaşmış olması gösterilebilir.

5. albümlerinde grup gene aynı şekilde kanlı grind vokaller, evil riffler ve olabildiğince vahşi sözlerle tarzından zerre taviz vermiyor ve hatta daha karanlık bir sound yaratmayı başarabilmiş. Davulda gruba katılan Lille (Defeated Sanity) müziğe kattığı farklı etkisi de direk hissedilebiliyor.

Herhangi bir şarkı önermek yerine albümü orijinal bir şekilde satın almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Türk metal piyasasının tükenmişliğinin içinde 5 albüm boyunca dünya devleri arasına girebilen bir grup yaratabilmişsek,sonuna kadar destek olmamız gerekiyor.

Son olarak; albüm kapağı da bence abartısız bu senenin en iyi cd cover’ı seçilebilir. Batu Çetin önderliğindeki bu grubun her çalışması büyük ilgi hak ediyor.

9/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 652 oy) Teşekkürler!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions