KÖRGULL THE EXTERMINATOR ''War of the Voivodes'' (30.09.2010)


Xtreem Music - 2010 - İspanya

İspanyol raw black metal grubunun ikinci albümü olan "War of the Voivodes" eylül ayının başlarında piyasadaki yerini aldı. İspanyol extreme metal firması olan Xtreem Music etiketiyle dünyaya dağıtılan bu albümüm digital promosunun kısaca değerlendirmesini yapmaya çalışacağım.

İlk albümlerinde ki soundun üzerine WAR OF THE VOIVODES albümünün kayıtları için daha fazla uğraşılmışa benziyor.Çünkü dinlediğim ilk albümleri olan Dogs of War'dan hiç bir şey anlamamıştım. Bu albümle de Lilith Necrobitch vokalleriyle fark yaratmış. Bazı ufak iniltiler dışında bayan vokal olduğu hiç anlaşılmıyor. Tarza giden bir tarzı var tabi ki daha agresif ve gırtlaktan yapabileceği hırıltılı vokaller bu tarz daha iyi uymakta Lilith'in vokalleri zaman zaman yüksek çığlık ve kaba tabirle cırlamaya kaçıyor. Grubun tarzı raw black metal olarak belirtilebilir fakat yine son dönemde iyice yaygınlaşan aksak ritimler, kesik rifler ve iniş çıkışları bol miktarda kullanmışlar. Thrash/Punk etkisi yadsınamaz.Bazı parçalarda büyük miktarda Impaled Nazarene tadı aldığımı belirtebilirim.(SADO SOLDIERS)

Saldırgan ve biraz savaşçı bir grup Körgüll özellikle ülkemizde 2-3 yıldır yükselişte olan bayan bilekçi akımındaki ablalarımız bir dinleyip kendilerine örnek alabilirler..

7.6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 453 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions