LETHAL HALO ''Lethal Halo'' (05.10.2010)


Self-Released - 2010 - Kanada

Lethal Halo, 2008 yılında Kanada'da kuruldu ve bu yıl bir EP piyasaya çıkardılar. Grup tanıtımlarında melodik metal diye bahsedildiği için aslında biraz daha hafif bir şeyler beklemiştim, beklentilerimin daha üstünde çıktı.

Grubun tarzı yine melodik metal ama agresif-scream arası bir vokal tarzı ile biraz daha sert bir hava verilmiş. Melodik riffler ve sololarla süslenmiş olan şarkılarda davul kayıtları yeterince tatmin edici değil. Böyle bir tarz için daha net ve tok davul tonuna ihtiyaç var bence, bunun dışındaki enstrüman ve vokallerde herhangi bir sıkıntı yok.

Prodüksiyon olarak yeterli değil, bunun dışında tarzı için başarılı bir grup... Melodik metal severlere tavsiye edebilirim, EP'yi grubun sitesinden makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 486 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions