LETHAL HALO ''Lethal Halo'' (05.10.2010)


Self-Released - 2010 - Kanada

Lethal Halo, 2008 yılında Kanada'da kuruldu ve bu yıl bir EP piyasaya çıkardılar. Grup tanıtımlarında melodik metal diye bahsedildiği için aslında biraz daha hafif bir şeyler beklemiştim, beklentilerimin daha üstünde çıktı.

Grubun tarzı yine melodik metal ama agresif-scream arası bir vokal tarzı ile biraz daha sert bir hava verilmiş. Melodik riffler ve sololarla süslenmiş olan şarkılarda davul kayıtları yeterince tatmin edici değil. Böyle bir tarz için daha net ve tok davul tonuna ihtiyaç var bence, bunun dışındaki enstrüman ve vokallerde herhangi bir sıkıntı yok.

Prodüksiyon olarak yeterli değil, bunun dışında tarzı için başarılı bir grup... Melodik metal severlere tavsiye edebilirim, EP'yi grubun sitesinden makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 459 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions